Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • athomi

    veterán

    Nekem jó véleményem van összességében a játékról. :)

    A grafika nagyon szép, a játék optimalizálása pedig kiváló - az én gépemen tökéletes futott 1680x1050-es felbontásban, full grafikán, 2xAA-val.
    Lara Croft nagyon szépen ki lett dolgozva, panasz nem lehet rá. Viszont mikor meghal, úgy pattog a földön, mintha egy műbaba lenne. Ezen még dolgozhattak volna.
    Az irányítással nem volt különösebb gondom, azonnal megszoktam. Ellenben a kameranézettel, ami rengetegszer kiakadt egy-egy szűkebb részen. Egyszerűen nem tudta a kamera eldönteni, hogy megforduljon, vagy maradjon az adott helyzetében, így aztán eszeveszett pörgésbe kezdett. Továbbá a kamerából adódóan Lara nem éppen azt csinálta mindig, amit én szerettem volna. Hiányoltam egy belső személyű nézetet, amit akkor is lehet használni, amikor párkányokon állunk, falakon lógunk.
    A játékélmény és a hangulat nagyon rendben van. Ha elkezdtem a játékot, egyszerűen nem bírtam abbahagyni.
    A kihívásban viszont csalódtam. Azt hittem komolyabb logikai feladatok lesznek a játékban, de nem. A megoldás egyszerűen gondolkodás nélkül is kézenfekvő. Az ellenfelek lemészárlása semmilyen gondot nem jelent. Jó lett volna megküzdeni az alteregómmal és a szárnyas nővel. Ehelyett az alteregómat egy ismerősöm öli meg, a szárnyas nőt pedig egy videó formájában öljük meg.

    szerk.: érdekes, hogy egy-két ember nem tud a bal kezén lévő 5 ujjával 4 gombnál többet használni (WASD) :U :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák