Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Egy kis kiegészítés: A Tomb Raider tesztet én a 13.1 WHQL driverrel végeztem. Az AMD munkatársai üzenték, hogy azok a hibajelenségek, melyeket én itt leírtam, annak tudhatók be, hogy nem a 13.2 beta6-os Catalyst meghajtóval teszteltem a játékot. Az oka pedig az volt, hogy a játék végleges kódját nem kapták meg a driver leadása előtt. Így tehát minden AMD kártyatulajdonos megnyugodhat, a technológiai hibák már javítva vannak, aki leszedi a 13.2 beta6 meghajtót, az nem találkozhat velük.
    MOD: Belefűztem a cikkbe is, tehát ajánlott letölteni a béta meghajtót azoknak, akiknél előjönnek a hibák.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Nos, a meghajtót nem cseréltem le, így elmondható, hogy a patch óta én egy picit gyorsabbnak érzem a TressFX kezelését, de a bugok még megvannak - Lara haja néha eltűnik -, ám ezt valószínűleg a következő WHQL AMD driver helyrehozza.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák