Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz huskydog17 #7 üzenetére

    Hát, én igazából azért nem nevezném RPG-nek a dolgot még csak attól, hogy unlockolódik néha-néha egy ability, vagy ilyesmi. Legalábbis ha jól értem, eddig ennél többről nincsen szó.

    Az viszont szerintem nagyon színvonalas lenne, ha tényleg ételért, italért kéne küzdeni a játékban (és nem úgy, hogy az alma tölt +2Hp-t a leányzón) - egy ilyen igazi survival adventure valami jó kis thrilleres hangulattal (semmiképpen nem szörnyfelrugdalós horror, azokat én sem csipázom), lehetőleg elsősorban emberek, meg a természet ellen, valami igazán ütős, enyhén misztikus hatású, fordulatokkal gazdag sztorival, na nekem ez tetszene :)

    NFS szerintem rossz példa, nekem úgy tűnik, hogy a reboot utáni TR bonyolultabb, felnőttebb akar lenni, mint az elődje, míg az NFS éppen, hogy egy gyerekes szemétdomb lett az Undergrounddal.

    (#8) kovsol: Na meg a normál méretű száj, derék, nyak, meg úgy általában, most már a homo sapiens nőstényének tűnik (ráadásul egész csini lehet, akiről mintázták), nem egy bénán amerikanizált anime-figurának :K

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • wednesday

    őstag

    válasz huskydog17 #7 üzenetére

    "Kár, hogy egy, a lányok körében is nagyon népszerű kaland-akció játékot egy 18+ horrorjátékká változtatnak."

    Ez igaz, a barátnőm is szereti az egész TR sorozatot, viszont a horrort egyáltalán nem. Úgyhogy szerintem számára most véget ért a sorozat. Viszont én szeretem a horrort, meglátjuk mi sül ki belőle.

    Bár a nagy szabadság még rosszul is elsülhet -> unalmas játékmenet.
    Meg lehet csak korlátozottan lesz igaz. Meg kell szerezni bizonyos tárgyakat a továbblépéshez, gyakorlatilag mégsem mehetsz oda ahova akarsz.

Új hozzászólás Aktív témák