Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    Én nem játszottam az első résszel, tehát minden új számomra. Az ismertető cikk sokat hivatkozik az első részre, így ezzel a játékkal kapcsolatban először olyan játékot kell megismerjek, amivel sosem fogok játszani :B

    Ami nekem feltűnt, hogy az ellen végtelen gránáttal, gyújtóbombával, lőszerrel rendelkezik, tehát a megbújok hátul nem kifizetődő, hamarabb elfogy a muníciónk, tehát a BOSS-okat gyorsban kell kiiktassuk, mert a védőmuftik is végtelen számúnak tűntek, míg ki nem iktattuk őkelmét.
    1-2 mellékküldetésnél viszont meglepő volt, mikor a nyakamba esett hátulról a "rohamosztag" én meg csak lestem...volt mikor konkrétan az emeletről a nyakamba ugrott a sárga páncélos csóka.....ezt még szokni kell

    Grafika, játékmenet kitűnő, gördülékeny, akadásokkal, bugokkal még nem találkoztam, de talán eggyel igen, mikor az ügynök értesítést kapott az egyik kitérő küldi végén, hogy fontos cuccot detektáltunk, viszont odajutni nem lehetett illetve az adott helyen állva semmi sem volt (hacsak nem valami csatornába lehetett volna valahol lejutni)

    HAN Szólóban nyomom és eddig egyszer kerültem olyan helyzetbe, hogy 6-7-szer is neki kellett fussak részfeladatnak, mert lenyomtak sorozatosan az el nem fogyó molotov koktélokkal elől rohangálás közben...bár még csak 7-es szinten mozgolódom :DDD

    Nagyon régen játszottam lövöldével, de ezt a játékot már zárt bétában volt lehetőségem kipróbálni és megtetszett. Remélem pár órát még elleszek vele, de PvP nem érdekel és a Dark Zónás résznek utána kell olvassak Div1-nél, hátha nem csak PvP-s ez a terület

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák