Új hozzászólás Aktív témák

  • tolvaj!

    őstag

    válasz icecave #49 üzenetére

    mint már mondtam nem befolyásol az anyagi része és nem lehet kiszámolni. a kalkulátorok nem tudják, hogy mikor mennyi volt a cigi ára és te éppen melyik fajtát szívtad az adott időszakban+ milyen intezitással ésatöbbi ésatöbbi..... F@SZSÁG!- bocsi, de ez kikívánkozott. én is össze- vissza szívtam, hol szürke westet, hol piros marlbit, kék szofit és priluki is volt meg L&M meg egy jó részére nem is emlékszem ( éljen a dicsőséges punk korszak :DDD ), de egyben biztos vagyok: egy suzukit már megvehetnék belőle, de az meg kell a francnak :)

    inkább nem olvasom el, ha nem olyan nagy gond, én HERO akarok lenni és letenni, önerőböl woodo és ráolvasás, meg ez a mindenféle modern hablaty nélkül. veletek kifejezetten jó beszélni, mert ahány ember, annyi meglátás, de ez nem azt jelenti, hogy jó is a módszer. az enyém egyenlőre működik, akkor megy majd tönkre, ha mégis rágyújtok, de addig is... :)

    módszer: kint van hagyva minden kellék, így bármikor rá tudok gyújtani. kabátomban és táskámban is ott van minden ami kell, egyszerűen csak nem teszem meg, miért?- mert hero vagyok ;]

    Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

Új hozzászólás Aktív témák