Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz sirdond #37 üzenetére

    anno a magyar diablo páholyban volt egy tag, aki a "nudinekró" projekt keretében elment hell act3ig mindenféle felszerelés nélkül (se charm, se pajzs, se fegyver, se páncél, innen jött a neve). SM, RS 20, CE 20, decrep, talán a bal oldali crowd control ág, maradék pontot nem tudom. azért csak addig jutott, mert a Souloknak 100%pierceje van (tehát a csontik élő fala nem fogta fel a lövéseiket), aztán -80as lgt ressel és ~600hpvel a dolog problémássá vált. nos, ezért mondom, hogy kb amíg maxos az lgt resistje, addig egy summoner hybrid bármilyen cuccban elmegy relatíve egyszerűen.

    frenzybaba jó, anno .09 alatt volt WW hibridem.

    Ifju: 1.10től a nekró csontvázai se nagyon halnak. ancientek nekem max kettőt tudtak leszedni a 18ból. durcira meg decrep+merc kezében lévő kelpi (75%os slow), aztán egyhelybenállást gyakorol;]

    summon druida alapjáték alatt egyike a leggyengébb buildoknak, gyakorlatilag használhatatlan. ha a különböző modok alatt a retro modot érted, ott a summon druid tényleg a legerősebb buildok egyike volt. medianXL alatt nem tudom mennyire erős.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák