Új hozzászólás Aktív témák

  • ripla

    őstag

    kipróbáltam tegnap, és hatalmas pozitív csalódás. a videók alapján csak egy sima 12+1-ik lövöldének gondoltam, robotokkal. na puff, mondtam magamban, nagy dolog. viszont nem szoktam előre leírni a játékokat (bár lehetne rá okom, ugye), ezért tettem vele egy próbát. és milyen jól tettem!
    a játék pörgős, gyors, és ami a legfontosabb, minden percéből árad a hangulat!
    minden alkalommal, az adott játékstílustól függően, 2 perc kell mire lehívhatod a titánodat. pár kör után már azt vettem észre magamon, hogy az utolsó fél percben már magamban számolok visszafelé, hogy hívhassam már lefelé a titánomat és mehessünk zúzni, gyerünk, gyerünk, mi lesz máááár! :)
    hatalmas élmény, amikor a 10 méter magas több száz tonnányi acélmonstrumot ledobják eléd a pályára, becsapódik és csak arra vár, hogy odarohanj és beleülj. majd elkezdesz harcolni. ahogy mész és hallod a hidraulikák hangját, meg a hatalmas monstrum fegyverének fülszaggató robbanásait, miközben a háttérben folyamatosan bejelentkezik valaki a rádión és utasításokat osztogat, mindeközben szemben jön egy ellenséges titán, a fejed felett meg a tetőről egy ellenséges katona ugrik a titánod nyakába, hogy a központi AI-t szétlőhesse. közben a titánod körül támogatásként a saját csapatbéli társaid rohangálnak, vagy más titánok segítenek neked, és persze az is hatalmas élmény, hogy az embernek egyből megjön a bátorsága, amikor egy vagy több 10 méteres titán áll mögötte erősítés gyanánt. :D
    majd amikor nem úgy sikerül a terv ahogy elképzelted, és már majdnem felrobbant a titánod, akkor berongyolsz az ellenség sorai közé, megnyomod a katapultot és a magasból nézed végig, ahogy berobban közöttük és darabokra tép mindent....huhh....masszív adrenalinbomba, teljes mértékben!
    nem hittem volna hogy ennyire bevonz, de már lvl 7-es vagyok és már alig várom hogy beléphessek és csapathassam. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák