2019. augusztus 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) Youri

Youri
(veterán)

Én Warcraft 4-et akarok :O

De azért kíváncsi vagyok erre a Titan-ra is, hogy épül-e valamelyik jelenlegi brandre, vagy egy teljesen újat kreálnak? Mondjuk erre nem volt példa 16 éve :)

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#2) Cathfaern válasza Youri (#1) üzenetére

Cathfaern
(nagyúr)
LOGOUT blog

Teljesen új brand lesz, ezt már bejelentették elég régen.

(#3) Youri válasza Cathfaern (#2) üzenetére

Youri
(veterán)

akkor nem figyeltem eléggé...

RTX ON

(#4) adrian360 válasza Youri (#1) üzenetére

adrian360
(őstag)

Blizzard azt nyilatkozta, hogy teljesen új világ lesz, nem fog egyik warcraft/starcraft/diablo univerzumhoz se kapcsolódni.

(#5) Wolverine válasza Youri (#3) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Kb. minden BlizzConon felmerül a kérdés 2008 óta, és mindig ez a válasz. A projekt kódnevét 2010 óta ismerjük, lassan másfél éve. A Blizzard eléggé tud titkot tartani...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6) D1Rect

D1Rect
(félisten)

Tök jó lenne valami profi sci-fi mmo. :))

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#7) Angel1981 válasza Youri (#1) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Majd úgy 2016-18 tájékán - TALÁN! :D

(#8) Mooka-Miki válasza D1Rect (#6) üzenetére

Mooka-Miki
(aktív tag)

SWTOR? :)

(#9) Cathfaern válasza D1Rect (#6) üzenetére

Cathfaern
(nagyúr)
LOGOUT blog

Ha űr sci-fi MMO, akkor EVE Online :) Annál ez a műfaj jobb nem lesz.

(#10) D1Rect válasza Mooka-Miki (#8) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Nem úgy jött be. Mondjuk tényleg jó, hogy a beszélgetések szinkronizálva vannak, de valahogy nem az igazi.
Ahogy olvastam az endgame is csak PvP.

(#9) Cathfaern: Azzal egész sokat toltam, de már baromi drága lett a plex.

[ Szerkesztve ]

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#11) Wolverine válasza D1Rect (#10) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Trek?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12) Apika

Apika
(Közösségépítő)

Ezen a Titan-on már négy éve dolgoznak... Most, hogy a World of Warcraft fejlesztőinek egy részét átcsoportosították hozzájuk, talán el is készül záros határidőn belül...

(#13) Dagidög válasza Apika (#12) üzenetére

Dagidög
(senior tag)

:DDD

[ Szerkesztve ]

Canon 5D (classic/mkI) eladó!

(#14) Wolverine válasza Apika (#12) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Nem, mert még be sem jelentették hivatalosan, és 2013 előtt aligha fog ez megtörténni (idén ugye nem lesz BlizzCon, amire az ilyesmit időzíteni szokta a Blizzard). Márpedig a bejelentés után 3-4 év, mire lesz egy kész játék a Battle.net-accountodon - ez elég rég így működik a cégnél.

(#15) D1Rect válasza Wolverine (#11) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Azt elkezdtem, de nem fogott meg. Majd lehet tolok bele még egy kis időt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.