Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Tibiajax #26 üzenetére

    Hát, akkor az én Wolfenstein 3D-től kezdődő FPS múltam teszi, hogy nekem sikerült a vége. Persze ki kellett találni, de nem tartott az olyan soká (5 nekifutás volt). :D
    Bizony, ügyetlen vagy. :D :R
    Segítek:
    1. Ott vannak az elektronfegyverek, a dobozokból mindig feltöltheted a tiédet.
    2. A feléd érkező elektrongolyókat kilőheted, de még egyszerűbb 1-2 időstop, és közben megsorozni a kiszemelt ágyút. Egyébként egy sorozás stop nélkül, aztán stop, amikor feléd fordul, még egy sorozás, és szerencsés esetben már végeztél is. Esetleg még pár lövés kell, de csak akkor jön a bombázás, ha megsemmisült az ágyú.
    3. Aztán usgyi a tető jobb külső végébe (oda, ahol bejöttél, csak ki, a végébe, nem hátra!), fej lehúz, bombázás megúsz. (Ugyanis végigbombázza a tetőt, nem egy rakéta jön a semmiből, ezért pusztulsz meg, ha terepen maradsz.) Ha jól emlékszem, egy reklámtábla van itt a fejed fölött, amely megvéd a szilánkoktól és egyebektől, de túl akciódús volt ott a pálya. :D
    4. Bombázások között gyorsan szedd össze a tölteteket, irány vissza a sarok közelébe, és csak onnan kezdd újra a vadászatot.
    A fentiek miatt célszerű a tetőkijárat közelében maradni, különben esetleg nem érsz vissza a fal tövébe (lehet, hogy a baloldal is jó, vagy a rácsos kapu, de nem próbáltam ki), főleg, mivel az időstopot elhasználtad az ágyú pontos kilövésére.
    5. Ha megvan a 3. ágyú, lemész a házba, ki az ablakon, kilövöd az alsót (itt már nem is tud mit tenni ellened, az utcai ellenséget meg hiába lövöd (újabb bug :Y ), és máris nézheted az outro-t. Nem olyan rossz ez a game, hogy a szemétbe menjen, arra ott van a Condemned (most próbáltam ki), vagy a Mortyr 2, és hasonlók.

    Azért nem írtam ezt le, mert akkor meg azok szidtak volna, akik maguk akartak rájönni a megoldásra. Így majd itt a topicban megtalálják. :D
    Szóval, egy Doom TNT-vel, vagy a Painkiller kalapácsos démonával szemben nem úgy van megcsinálva, hogy ne lehessen megoldani.
    Egyébként én is közepes szinten mentem.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

  • Ősember

    őstag

    válasz Tibiajax #26 üzenetére

    a vége szerintem is aránytalanul "nehéz" volt. azért teszem idézöjelbe, mert nem a játékoson mulott igazán, hogy mi a helyzet, hanem szerencse kérdése. igaz harmadjára sikerült, szoval az én gyerekkoromban ez nem volt ennyire meghatározo élmény :B
    viszont maga a játék tetszett. :K

    [ Szerkesztve ]

    ______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

  • Antibazsi

    aktív tag

    válasz Tibiajax #26 üzenetére

    Én Duke Nukem 3D-vel keztem,előtte comodor64-en zuztam,de nekem sem volt túl nehéz a vége.Az első ágyú kilövése után szivtam meg egy párszor amig nem jöttem rá,h egyik irányból haladva a másikba rakétázza a terepet.
    Kilövöd az egyik ágyut.Hátraszaldsz - mindegy hova - megállítod az időt és látod,h melyik sarokba fognak érkezni először a rakéták.Az időt csak addig állitsd amig felnézel az égre,h lásd merről szórj először.Irány a másik sarok.Megvárod amig az első pár becsapódik,újra megállítod az időt és odaszaladsz ahol már robbant ,ugyanoda többet nem megy rakéta...a többit én is úgy csináltam ahogy Katt777 leírta.

    Üdv, Balázs

Új hozzászólás Aktív témák