Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    Ember, a végéről nem írtál semmit?? Pont ezért olvastam végig, hogy mit fogsz arról írni.. :((( :((( Nem, nem a slusszpoénra gondolok, nem, azt nem kell lelőni. Hanem arra a f*s utolsó enemyre, amit a tetőről kell kinyírni.
    Komolyan mondom, az egész game rendben van, tényleg, nem kell fecsérelni a szót rá, élvezhető, jo, néhol gondolkodtató, de a lényeg, hogy visz magával, és simán végigviszed, pár óra alatt. Viszont! Az a szánalmas, megölhetetlen utolsó plazmaágyús ratyi a végén, hihetetlen, nekem nem sikerült megcsinálnom, mai napig sem, pedig a gamét már végigtoltam egy hónapja. De azota uninstallt kapott, mert azt érdemli, a vége miatt. Szánalmas és nevetséges volt. 4éves csés és sok fps-játékos multtal képtelen voltam megölni, közepes erősségü szinten. És a legrosszabb az az , hogy nem amiatt, mert ügyetlen vagyok, vagy mert ő ügyes, hanem mert igy van megcsinálva a game. 3 ágyú van, ebből kettőt kinyirsz, kicsit vigyázva, bármilyen stratégiával, de ahogy egy marad, álhatsz bárhol, futhatsz akármerre a kis tetőn, már halott is vagy, egy rakétától, ami valahonnan jött. Röhögsz, kínodban és kilépsz a francba. És ez rossz.

Új hozzászólás Aktív témák