Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Leslie_K. #22 üzenetére

    Írtam valahol, hogy lehet, más VGA kártyán nem úgy néznek ki. Én csak a sajátomon tudtam futtatni, és lehet, hogy ott program vagy a driver miatt bizonyos elemek nem jelentek meg megfelelően.
    Sokadszor kihangsúlyoznám, hogy a cikk az én személyes benyomásaimat tükrözi, senkitől nem vitatom el a játék élményét. Az elején is írtam, hogy azt írom le, számomra milyen élmény volt. Sok játék tetszett már nekem, amelyek másoknak nem, ez így természetes.
    Írtam a végén, hogy a képmentéseket nyugodtan használjátok fel összehasonlításokhoz. Sztem mentsd el azokat a helyeket te is, és írj egy cikket, hogy szerinted a játéknak az 1950XT, vagy az ATI kártyákkal, driverekkel, vagy bármi mással van baja, mert neked totál jó volt a grafika. Odateszed a két képet egymás alá, és máris lehet szidni a játék helyett a drivert, az 1950XT kártyát, vagy ami okozza a grafikai hibákat.
    Én nem bánnám, ha a tesztemnek ezt a részét megcáfolnád, mert mint írtam is, nem a játék fikázása, hanem egy részletekbe menő elemzés volt a célom.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák