Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz talpalavalo #20 üzenetére

    De halonak elég lassú a menete, nem kell ide oda kapkodni a fejed honnan lőnek, hanem ugrasz egy nagyot majd lebegsz és szétnézel ki merre. Hack and slash tökéletes pc-n is, meg lehet venni hozzá joy-t is ha valami nem tetszik, így meg aztán tökmind1 milyen platformon játszod. Fps-t lehet konzolon játszani, csak annyi az egész hogy konzolon kényelmesebb, pc-n jobb az irányítás. Ha szerinted fps is irányítható akkor rts is, csak nem mind1 milyen eredménnyel, lásd gamepaddal szimulátort, lehet irányítani csak nem olyan precízen, pl kanyar vételnél vagy gáz/fék adásnál.
    Én is játszottam konzolon fps-t nem is egyszer, de akkor se arra van kitalálva, így elhülyültünk régen haverokkal amikor osztott képernyőn toltuk, ilyen alkalmakra tökmind1 volt hogy bénáztunk kicsit az irányítással, de multiba én személy szerint nem csesznék ki magammal, képzelj el egy cs-t konzolon, nem lehet.:) Egy TF2-őt se tudnék elképzelni controllerrel, mert azzal eléggé korlátozott lenne a mozgás.
    Szóval nem rossz azon játszani csak rosszabb, mint pc-n, nem annyira áll kézre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák