Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz huskydog17 #40 üzenetére

    Szerintem meg ne offoljunk tovább... Minden bizonnyal a többség egyet ért azzal, és biztos vagyok benne, hogy többen beszélnek angolt nálunk, mint németet, vagy bármilyen más nyelvet.

    Én ezt találtam egyébként: "A magyar 25-64 éves lakosság körében 37% beszél legalább egy idegen nyelvet, amivel azonban utolsók vagyunk az unióban......a leginkább beszélt nyelv az angol, akárcsak az uniós országok többségében......az angolul beszélő magyarok mindössze negyede beszéli jól ezt a nyelvet...."

    Tehát az ország nagy része nem fogja sem az angol, sem a német cikket megérteni, ha valaki linkeli, de aki megérti azoknak is csak a negyede fogja normálisan megérteni, mert csak az a kis százalék tud perfect...
    Na de a lényeg a lényeg, hogy a leginkább beszélt nyelv az angol, és az EU-s országok többségében is ez igaz. Ezek az adatok 2013 október-ből vannak, ennél frissebb szerintem nincs, bár nagyon nem is feszültem rá a keresésre, csak a google-t beállítottam hogy 1 évnél öregebb találatok ne legyenek, ez volt a legfrissebb, amit megtaláltam.

    OFF Vége

    [ Szerkesztve ]

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák