Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NandorHUN

    addikt

    válasz b. #35 üzenetére

    +1
    Ha csak ennyiből állna egy PC, hogy game. Akkor sokan lehet konzol mellett döntenének.
    Csak itt bejátszik az is, hogy minden háztartásba kell egy normális PC, ami ugye legalább 50-70 ezer kapásból.
    Ha ezzel is kalkulálunk konzol + "használható" PC helyett olcsóbb befektetés egy rendes PC, amivel már lehet játszani is.

    www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

  • l.skywalker

    félisten

    válasz b. #35 üzenetére

    Tökéletesen igazad van és pont ezért nem szeretem amikor elkezdődik a márka vagy a platform háború. Innen indult az első hozzászólásom, csak erre ütöttem fel a fülem. Minden, ismétlem minden platform a maga nemében egyedi és a maga nemében sokoldalú. Ahogy írtad a PC az PC. Sokmindent lehet egy konzolon csinálni már, de ha csak 1 dologt kell kiemelni, hogy mi az amit soha nem tudnák egy Xboxon, az a böngészés NEM Edge-ben :D - az egyéb telepíthető programokat már nem is említem, de azt hagyjuk.

    És közben pedig pont ezt szeretem a konzolban, hogy tudom hogy azt sosem fogom másra használni, nem fogok kompromisszumot kötni a munka/egyéb szoftverek/RAM és stb. kérdésben.

    De ismétlem, nem állt és nem áll módomban senkit sem lenézni vagy megbántani, csak örülnék, ha pl. egy ilyen hírnek lehetne anélkül örülni, hogy valaki beírja:
    - A konzol szar.
    - Az Xbox szar
    - A PS szar

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

  • mike1334

    veterán

    válasz b. #35 üzenetére

    Kár vitatkozni tényleg. Belinkeltem egy xboxot 79e forintért, amihez adnak 20e forint (piaci) értékű ajándékot, amit egy nap alatt el lehet passzolni annyiért. Így igaz 60e-re jön ki. A kártya legyen 45e, de egy kártyával magában nem tudsz játszani, az xbox-szal meg igen. Azt is leírtam, hogy nyilván nem mindenkinek jobb ajánlat, de akinek nem kell másra a pc vagy már van egy gyengébb, és csak játszani akar, annak jó megoldás. De nyilván ezt se lehetett elfogadni, mert...mert nem tudom miért. De nem is érdekel. Peace :)

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Új hozzászólás Aktív témák