Új hozzászólás Aktív témák

  • Audison

    senior tag

    Én is a végére értem, és mivel nem tudok betelni vele, elindítottam a pluszt. Összességében tetszett. Az utolsó jelenet után nehezen tértem magamhoz. Megviselt. Aludni kellett rá pár napot, hogy meg tudjam emészteni. Szerintem a videójátékok csúcsa volt ez, amit a ND lerakott elénk. Nagyon bele tudtam magam élni a játékba. Szinte a legtöbb helyen csak lopakodtam az ellenségek után és baromi élethű volt az egész, pl. amikor egymást a nevükön szólítják az emberkék. Sokat hozzá tesz az élményhez.

    A játék menet is megtetszett a végére, de amikor Abby bejött a képbe és karakterváltás volt, nem voltam túl boldog, mert a hátam közepére sem kívántam. Aztán persze kiderült, hogy ő valójában tök jó arc, de azzal nem értek egyet, hogy jobb ember mint Ellie. Abby ugyan úgy legyilkolt volna mindenkit, csak hogy megtalálja Joel-t, bármibe is kerüljön az, de szó szerint az ölébe hullott.

    A végén megadhatták volna a választás jogát, hogy X megfullad O pedig hagyja elmenni. Szerintem, akkor nem tört volna ki ekkora vihar. Részemről örülök, hogy a tüske, ami megmaradt Ellie-ben, az elmúlt és el tudta engedni.

    [ Módosította: koxx ]

Új hozzászólás Aktív témák