Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz sad_Vamp #21 üzenetére

    30felé közeledek, és nem értem amit mondasz..
    Én szeretem a D3-at és szerettem a D2-t is..
    De nem azért mert D3, és nem is azért mert szanaszét lett Hypeolva hanem mert elvagyok vele mint a befőtt..
    Nemrégiben meguntem (hozzáteszem 1200óra után, amit kb nem sok játékról mondhatok el), és nem is játszottam vele most már lassan 3 hete, csak 1-1 karikát megyek.
    Lesz*rom hogy D3, lesz*rom hogy mindenki ezzel játszik...el tudom dönteni hogy van-e igényem egy adott játékra avagy sem.
    Aki azért játszik egy játékkal mert mindenki azzal játszik mert meg mekkora név, az az ember butus..de az nem a játék hiába.

    Pont azt adja amit el lehet várni egy Hekk end Szeles játéktól..mellesleg mind erről szól, csak legfeljebb hamarabb abbahagyod mint hogy erre rájöjj..

    Titan Questel is játszottam, de abban fele ennyire sem motivált a karakterépítés, pedig személyes véleményem szerint köröket ver pl a D2-re..
    Szebb és jobb...

    Szóval van jobb játék a Diablonál, de olyan atmoszférát és hangulatot szerintem egyik sem rak eléd..
    És az emberek (főleg több száz óra után) ezért játsszák, és nem azért mert 1 éve a csapból is ez folyt.
    Az hogy te és a barátaid csak "divatból" játszottatok a második résszel, az nem az én gondom :N :R

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák