Új hozzászólás Aktív témák

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz Sirandrish #20 üzenetére

    Ja, nem gondolom már te is "idősebb" vagy. Anno amikor kijött a D2 toltam én is mint az állat, mert "hú ez D2 ez jó, ez menő, mindenki ezt tolja". Toltam a szerencsétlen amazonnal amelyiknek kb. az 1,07(vagy 08?) patchig el volt cseszve a sebzése (töredéke volt a névlegesenek) és a szörnyek szó-szoros értelmében kergettek a Heavensnél annyira gyenge volt. Toltuk multiban hiába volt X percenként brutál lag, akkor is nyomtuk, mert hát "héé, ez a D2!" Toltuk otthon, hackel, úgy, hogy 2 D2 indul 1 gépről, hogy tudj magadnak jó ruhát cserélgetni. Toltuk a LoDdal is, mert hát "ez a super D2datadisk" -ami ez évezred kicseszése volt, characterek a régi D2 lemezeken voltak- akkor éreztük, hogy végre kiteljesedett a D2. Értsd.: egész eddig bétateszterek voltunk.

    Aztán miután átvittem az assassinnal, kezdtem 1 új charactert elmentem az ACT1 feléig, és véglegesen leesett az amit már eddig is érzett az ember valahol legmélyebben az egész játék csak számokról és hajhászásról szól, no satisfaction, neverending, csak a hörcsögös gyűjtögetés. Nem sokkal később erről újszint bizonyosságot tett egy új patchel, ami úgy szétcseszte az egyes kasztokat, hogy lehetett előről kezdeni (persze,hisz the story never ends).

    D3ról elég volt a híreket olvasni, arra sem méltattam, hogy beszerezzem, mert nem látom értelmét.

    Szóval a hype nem játszat? Hát a vénrókákat nem is, de a tizenéveseket még simán rá tudja szedni (mint pl. most ez az okostelefon és tablet őrület). Engem is rátudott, barátaimat is és a mai eltorzult világban szerintem rengeteg másik embert/kölköt rátudott és tud is.

    A D2 és D3nak kb annyi az játék-élvezeti értéke mint egy kocsmai automatának, csak nyomod és várod, hogy bejöjjön a 3 alma, (ha az megvolt akkor jöjön a 3drb 7es utána stb.stb. végül várod, hogy a jackpot is) értelmes ember megunja 1-2 "kör" után, butább/tapasztalatlanabb egész addig nyomja míg rá nem jön, hogy nem nyerhet. A fanatikusok meg.... azok biz ott ülnek a gépek előtt minden este/hétvégén.

    szóval biztos igazad van, a hype nem játszat (nem is ad el dolgokat, és nem is lehet vele a köztudatba kerülni).

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Új hozzászólás Aktív témák