Új hozzászólás Aktív témák

  • Szakiii

    addikt

    válasz AssAssynn #76 üzenetére

    Kinek nyomták le erőszakkal a torkán? Kötelező volt vele játszani? Itt senki nem esik át a ló túloldalára csak ti. Mint már írták is évekkel ezelőtt az első részhez kijött kiegből egyértelműen lehetett tudni MÁR AKKOR, hogy ez része a sztorinak, akkor mégis mi ezen az erőszakkal a torkotokon letolt dolog?

    Ja tök durva, hogy nem akadok fent ezen, hihetetlen hogy egy felnőtt ember létemre ezt el tudom fogadni :U nem is értem, hogy nem akadtam ki eddig ezen és kezdtem el világvégét kikiáltani. :U

    floatr: persze mikor jönnek azzal hogy szar nem érdemli meg.. meg hogy lehet ilyen szart csinálni az első részhez képest stb... az pont egyenlő azzal hogy nekem nem tetszett mert nekem ez nem fér bele. Miután kimerítik sokan a fogalom mivoltát és megkapják hogy homofóbok akkor jöttök ezzel hogy milyen "vicceske" hogy ilyet mondanak rájuk. Meg ahogy itt írta valaki kiakadva hogy akkor miért nem nácizzák őket. Btw ha valaki náci az náci ne akadjon ki azon hogy nácizzák. Ez nem túltolt pc vonal én is hányok attól hogy kritérium lett az oszkárnál, de ennek ahhoz semmi köze.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák