Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Az ötlet maga egész jó,én várnék ilyen túlélő horror játékokat,amik mondjuk 1000 játékosonként indítanak egy ilyen x szerveren futó "kupát"...sajna mostanság eléggé hiánycikk a kommerszebb "e-sport".
    Sokan vágynának arra,milyen is lenne versengeni 1-1 körnél nagyobb volumenű dologban.
    Jelenleg a CoD:AW-ban van hasonló dolog csak,2 hetente van event klánoknak,de persze csoportokban,3 nap,és nem kifejezetten egymás elleni küzdésről szól,hanem vannak feladatok,és a klánok bármilyen csapat ellen győzve adott játékmódokban foglalhatják a térképet,szerezhetnek klánpontokat.

    De persze nem ilyen önpusztító módon lenne jó ez sem,és végülis a játék maga a videóban erősen fapados,üres,sötét van,lehet mászkálni,szerezhetsz egy zseblámpát,ami a fényével öli is a többieket és ennyi.De talán még a legtöbb indie cím,1 évvel a megjelenés előtt is készebbnek,és főleg komplexebbnek tűnik.
    Legalábbis nem tudom,hogy egy élettelen és interaktivitásmentes városban mennyire köti le a bolyongás.Főleg ha egyébként a cucc nélkül is le lehet ölni a többieket csendben,aztán majd elveszi az ember az utolsótól...na de öldöklés jutalom,fegyver,stb nélkül?Szerintem ennél már több kell akár csak néhány napos távon is.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz nonsen5e #27 üzenetére

    Na igen,ezért mondtam,hogy x emberenként 1 szeró,ami adott idő múlva lepereg,és kezdesz egy újat,az még elmegy.
    Bár normális játékoknál vannak ugye statisztikák,kapható cuccok,szint,stb,ahol még ezzel a modellel is sérül a dolog,mert pl.nem tudsz ottlenni kezdéskor,és akkor 2hétig mondjuk hátrányból kapargatod csak a ranglétra alját.
    Itt ráadásul semmi extával nem kecsegtet eddig,hogy beleőlsz x órát,ölsz egy csomót...nem is kapsz semmit,és lehet a végén jön majd egy uccsó,aki lesz..at és kész,ráadásul aztán ha a game is lehal :DDD
    Persze ezen lehet segíteni,ha keresel új szerót,bebukva az előzőt,de legalább frissen kezdve,de hogy ez mehessen,azért egy szórakoztató populáris játék kell,ami PC-n mostanság a nagy címeknél is gond,egy CoD-ot is 2-3 ezren tolnak csak esténként,vagy bármi más újabbkeletű multit.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák