Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz ddekany #18 üzenetére

    "A cikk alapján minden mágikus fegyver töltendő, tehát az is amit eleve mágikusként találsz. Ha nem így van, fogalmazd át szerintem."

    Légy szíves, idézd, hogy pontosan melyik részt kell átfogalmaznom. Kezdetben minden mágikus fegyver rendelkezik töltettel, melyeket jutalomként kapsz, azok általában tele is vannak. De amint elkezded őket használni, fogy a bennük lévő mágia és ha kimerül, akkor már csak szimpla fegyverként használhatod. De ezt gondolom, tudod te is.

    Vagyis lényegében minden mágikus fegyvert tölteni kell, hacsak neked nem megfelelő lemerülten is. :)

    Melyik rész az, ami nem világos? Majd akkor átfogalmazom, ekkora cikknél előfordul hogy benne marad pár baki. :B

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz MANTiS` #20 üzenetére

    Legkönnyebben egy mágustól veheted meg, vagy bűvös erejű tárgyakat árusító boltban, könyv formájában. Nézz szét a városokban, ott vannak specializált boltok. Biztos találsz olyat, ahol varázskönyveket árulnak.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz dFactor #75 üzenetére

    Ki a franc mondta, hogy a Diablo szerepjáték??? :F

    Mi nem volt érthető a szövegben? Azt írtam, hogy a Skyrimen kívül idén a Diablo III-at VÁRTAM VOLNA A LEGJOBBAN, szó sem volt arról, hogy a legjobb RPG lenne. Sőt, számomra a Diablo III semmiképp nem lenne az év játéka a Skyrim mellett, ezt már most elmondom neked.

    Mindezek ellenére a legjobban mégis arra leszek kíváncsi, hiszen a második részét rongyosra játszottam és mind a mai napig előveszem, ha kedvem tartja. Az idén pedig még egyedül a Batman: Arkham City lehet szememben az Év Játéka, és az sem RPG.

    Szóval hidd el, tudom, hogy a Diablo III nem RPG, nem is lesz az, ahogy te is írtad, az egy hack & slash. Mindazonáltal így, hogy átcsúszott 2012-re és olyan játékok mellett kell versenyeznie az Év Játéka címért, mint például a Mass Effect 3, elárulom, nálam nincs sok esélye. Pedig az sem RPG, mégis, a ME2 tavaly nálam Év Játéka díjat kapott, szóval annak, hogy egy játék szerepjáték vagy sem, semmi köze nincs ahhoz, hogy mit várok legjobban az adott évben.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák