Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Mr. Teddy #32 üzenetére

    Mint mondtam, amikor írtam a tesztet, én sem tudtam ilyet készíteni, így nem tudom, milyen perk kell hozzá. Egy tuti: Ha 100 megvan, meg tudod csinálni. :DDD

    Mindkét kérdésedre: Fejleszteni úgy tudod a karakteredet (És a jártasságait is), hogy használod azokat. Tehát - visszatérve kicsit a fentihez - például a kovácsmesterséget úgy növelheted, hogy bányászol ércet, ejtesz el állatokat a bőrükért, majd azokat megmunkálod a kovácsműhelyen lévő eszközök segítségével. Ha eléred a 100-at, akkor nem fejlődik tovább egyik képesség sem.

    Páncélt kovácsolni akkor tudsz, ha adsz is rá a perkeket szintlépéskor, tehát hiába van 100-as Smithing skilled, ha még nem adtál egy perket sem a képességfára (Skill menüpont), akkor csak Iron eszközöket készíthetsz.

    Karaktered fejlesztése: Két megoldás van a hatékony fejlesztéshez, de már az egyikről félig-meddig lekéstél, mert elég magas szinten vagy, így ritkán kapsz újat. Vannak mesterek, akik oktatnak különféle képességeket. Ezek viszont komoly pénzbe kerülnek és szintenként csak ötöt javíthatnak képességeiden. Legoptimálisabb minden szintlépés után felkeresni a trénereket és képezni magad, a lehető legtöbb téren.

    Másik megoldás, hogy elkezdesz belekontárkodni olyan dolgokba is, melyeket addig nem tettél. Például én most ismét elkezdtem az elejéről, mert ha minden igaz, hamarosan meglesz a Heartfire DLC is tesztre, így egy füst alatt az itt kimaradt dolgokat is kitapasztalom és leírom. Ezt az új karaktert pedig direkt úgy fejlesztem, hogy minél magasabb szintet érjek el vele. Mindenféle fegyvert használok (egykezes, kétkezes, íj, varázslat), valamint a kovácsolás mellett lopakodásra, zárnyitásra, zsebmetszésre, alkímiára, bűvölésre és minden ilyesmire is próbálok fejlődni.

    Szimplán használd a képességeket és fejlődni fog a karaktered is. Valószínűleg te azért nem fejlődsz már - magasabb szinten egyébként is több gyakorlás kell szintlépéshez -, mert minden képesség, amiket használsz, maximumon van. Azaz hiába használod őket tovább, már nem fejlődsz velük. Próbálj ki mást, amit eddig nem használtál és fejlődni fogsz (Mondjuk azért a nyilazással óvatosan, mert lopakodás nélkül ha észrevesznek, nem sokat sebzel az ellenfeleken és ismét elő kell venni a kardot).

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák