Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beef

    őstag

    Pénzt biztos nem adnék érte, Skyrim után elég vérszegény minden tekintetben. Eddig amit láttam belőle az még a Tera szintjét sem üti meg, pedig az f2p. Ez szerintem nagyon rövid időn belül megbukik fizetősként.

  • beef

    őstag

    Egy kicsit már jobban belemerültem, így leírom az eddigi tapasztalataimat. Követem a Tirexi által kiemelt részeket, mivel ő elég jól összeszedte.

    Grafika:
    Sok helyen teljesen vállalható, néha meg kidolgozatlannak tűnik, de az összkép jó. Nem egy világmegváltó, de így is eléggé leterhel egy közepesnél jobb gépet (a CPU-t sokkal jobban is kihasználhatná). A látótávval nem volt gondom. A TERA-val összehasonlítva még jobb is. Nem az orrom előtt rajzolja ki a játékosokat és az ellenfeleket.
    Az animációk siralmasak.

    Hangok:
    Rendben voltak, semmi kiemelkedő, de rosszat sem tudok róluk írni.

    Küldetések:
    A szokásos menj ide, menj oda, hozz ebből tízet, verd le a főbosst. Eddig nem tűnt unalmasnak.

    Harcrendszer:
    Hát ez számomra nagy csalódás Skyrim után. Auto targetes rendszer, íjjal elég kb. abba az irányba lőni ahol az ellenfél van. Ez nekem már kevés. Pont itt vártam volna fejlődést, de nincs.

    Loot:
    Skyrim után, ahol mindenhová érdemes volt benézni, ez igen vérszegény. Könyvek az asztalon csak díszek, korsók nagy része nem nyitható, stb.
    Kicsit kevés a halottakból felszedhető arany is, de ezzel együtt tudtam élni.

    Társaság:
    Eddig nem csatlakoztam csapatba így arról nyilatkozni nem tudok. A chaten segítőkészek. Bizonyos helyeken ismeretlenül is segítettünk egymásnak.

    Tájékozódás:
    Én is hiányolok valami jelzést legalább a főbb karaktereknél. Térkép rendben. Küldetés jelzések rendben.

    AI:
    Nagyon gyors a respawn. Volt úgy, hogy lenyomtam egy főgonoszt és amíg felvettem a cuccait és szétnéztem a kis szobában (max 30mp) újraéledt. Itt pl. háromszor öltem le ugyanazt 2 percen belül.
    Ugyanez igaz az alap mobokra is.

    Kezelőfelület:
    Rendben van, átlátható.
    Az inventoryban jobb szeretem a súly/méret határokat, ezt a van 50 slotod és tök mindegy mit raksz bele ugyanannyit foglal, nem kedvelem.

    Szerver:
    A töltési idő rövid, viszont várakozás a szerverre nagyon hosszú, ha egy új pályarészhez érsz. Közben át szoktam váltani böngészőre és simán végig olvasok egy cikket, mire visszakapom kezelőfelületet.
    Sokszor ragadtam már be beszélgetések végén, amikor nem tudtam mozdulni. Inventory stb. működött, de nem tudtam mozogni. Ezen vagy a ki/belépés, vagy türelmes várakozás (2-4perc) segített.

    Összefoglalva továbbra is tartom, hogy számomra ez havidíjasként nem éri meg, ha egyszeri fizetési módja lenne bevállalnám, de számomra pont a harcrendszere a leggyengébb.

Új hozzászólás Aktív témák