Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scham

    tag

    válasz ripla #26 üzenetére

    én is pont az EverQuest Next-et akartam írni... úgy látszik, az MMO-kat az a cím fogja megmenteni, ami a stílust megalapozta.

    a TESO-ról: sajnos nekem sem tetszik, pedig a Skyrim után annyira vártam, hogy legyen egy multiplayer Elder Scrolls játék.

    a legnagyobb baj számomra az, hogy a harcrendszer és a grind nagyon MMO-s. újraszülető ellenfelek, auto-aim és ilyenek. a Skyrim után ez nekem kevés, nem élvezem. tudom, hogy ennyi játékosnál lehetetlen rendes fizikát írni, mert nincs az a géppark, ami ezt kiszámolja, de akkor inkább várok 10 évet. vagy meglátjuk, milyen lesz az EverQuest.

    íjas karekteret "indítottam", szóval közelharcot nem próbáltam, de nem igazán tetszik a nyilazás. a Skyrimben imádtam "sniperkedni" és nagyon jól meg volt csinálva ez a rész (a hirtelen arrébugró ellenfeleket nem számítva), de itt... túl egyszerű, suta, gyors és kapkodós az animáció is, a blokkolás nevetséges :\

    az animációk is csúnyák. nem mondom, hogy a Skyrim tökéletes, de szerethető, meg lehet szokni. de itt pl. olyan az ugrás, hogy mindig nevetnem kell, nem is értem, hogy mondhatta erre azt valaki, hogy oké lesz.

    a grafika viszont nagyon szép, a karaktermodellek is csinosak, sőt, a Skyrimnél jobban ki is vannak dolgozva pl. a fejek. az elfek végre szépek, a Khajit inkább oroszlán mint hiúz (bár emiatt kevésbé sunyi a fejük.)

    kb. 3 óra játék után összeomlott, azóta nem próbáltam újra.

    nekem ezek jöttek le előszörre. lehet, hogy még játszom vele kicsit, de megvenni nem fogom.

    default aláírás

Új hozzászólás Aktív témák