Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Callisto

    őstag

    válasz Tirexi #164 üzenetére

    Nekem nem volt ilyen problémám. Ha nehezebb volt valami, segítségként jött haver vagy továbbáltam/álltunk. Van ezer más dolog amit lehet csinálni és visszatérni. Szerintem neked az a bajod, hogy ami utadba akad azt ott és azonnal meg akarod csinálni. Nekünk semmi hasonló gondunk nem volt. Sőt, öröm volt a sok tucat MMO után egy ilyen, hgoy meg kell gondolni mindent. Meghalás amúgy sem gond. Nem igazán büntet érte a játék.
    (A Secret World-öt ne próbáld ki akkor. Felakasztanád magad. :D )

    "A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

  • tskó

    tag

    válasz Tirexi #164 üzenetére

    "Nekem meg az nem jön be amikor egy szinttel magasabb mob szétver úgy, hogy rányomtam már minden skillemet meg potimat.
    Akkor szerinted miért lettek kitalálva majdnem minden szintre páncélok?
    Azért hogy 5 szintenként vegyél meg mindent? Sztem nem."

    hát akkor valamit nem jól csinász én sorcerer-el a 3-5 szintel nagyobb mob-okat is 3-assával szántottam be. egyedül az a dinó a daedra barlangban, ahova a próféta nyit neked portált na az izzasztott meg, mert azt alig lehet cc-zni.

    sztem a harcendszer is jó, gyors és dinamikus, csak kell hozzá egy erős wow-os pvp skill. Bár ez is target lock-os mint a wow, de akkor sem kattingató (pve) noboknak való. a cafotlás is jó szerintem a spell-eket pedig elég jól tudod a személyedre szabni.

    nekem tetszik a játék fulhd-ban, max-on minden és 25-40fps mindenhol megvan. tesóról wow-ra lépve a hányinger könyékezett.... viszont az előfizetési díj az nagyon magas. nekem ennyit nem ér... a felét talán. pedig valami kellene mert a wow-ot már olyan szinten unom... akárhova megyek már előre köszönnek a fák annyit jártam ott.

Új hozzászólás Aktív témák