Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galocza

    aktív tag

    ViZion #1:
    ezzel én is így vagyok. pár hete egy este abban a sajátos szürkületi zónában tartózkodtam, hogy kéne aludni menni, de lusta vagyok fölkelni és elmászni az ágyig. mit csináltam? jútúb, tes muzsika. hopp eltelt 3/4 óra.
    de így van, messze mw a legjobb, 5***, oblivion 5, skyrim erős 4-es...

    mindneki:
    ha nem is mást, egy koopot valóban behegeszthettek volna az eddigiekbe is. engem nem érdekel az se (szigorúan szingli játékos), de tesómék szórakoztak modos próbálkozásokkal, igény lett volna.
    nekem is az mw a király, az oblivion a szabvány fantasy környezetével ingerszegény, mw sokkal érdekesebb.
    és nem bennünk van a hiba: én végigtoltam 2 éve mind2t egymás után, tes3at kb negyedszerre, tes4et először. mw-t biztosan elő fogom még kapni, tes4et nem hiszem (mind2 goty ott a sztím listámon)...

    ViZion #16:
    ...és ezzel nem is volt baj. nekem mw nem kihívásról szólt (bár a kiegészítők, olykor teljesen illogikusan megfingattak 100as nehézségen, egy bloodmonos küldit még soha nem sikerült megcsinálnom pl), hanem a szabadságról. igen, mindent könnyen fel lehetett vinni 100ra és überkedni, de ez nem változtatott a kalandon, és a maximális szabadságérzeten (pl mint vmi parkouros felugrálni a balmorai őrtornyokra - értelme nem volt, majdnem elszédültem, de marhára élveztem). sokkal jobban élveztem a páncél- és fegyvergyűjtemény összerakását is, mint tes4ben.

    persil #19:
    nem kellett ahhoz potion, a macskanéni több időt tölt a szobán kívül, mint benne. a kard az őrtoronyban már igényel valóban jó helyezkedést 8).
    viszont van jobb, balmorától délre az elveszett ebony bánya, a helyét felkínálhatjuk hlaalu tanácsnokoknak (csak be kell lépni a bányába), a legértékesebb érte egy daedric kétkezes. ezt a gemek segítségével már el lehet passzoli creepernek calderában, s az már tényleg egy egész tisztesszéges indulótőke.
    viszont mind2 kard javítása elég drága volt, szóval én csak eladtam őket. aztán később visszavettem, mint minden egyedi, dwemer, ebony és daedric, mentek a gyűjteménybe 8). bár abból az őrtornyos kardból asszem volt vhol még egy...

  • galocza

    aktív tag

    ps:
    annyiban bánom az mmo-t, hogy megjelenésével csökken az esélye, hogy bármikor is szinglikaladozhatunk pl akavirben (legfőképp, de nem csak). a skyrimmel reménykedtem, hogy szépen sorraveszik legalább a tamrieli tartományokat, főleg, hogy a tes3 és tes5 helyszíne is bátor választás volt szerintem, több, mint a szabvány fantasy háttér.
    most meg bejön nekik az mmo és szépen lassan lecseng a népszerűség, vagy nem jön be, az megbélyegzi az egész sorozatot, lehet, hogy 10 évig nem látunk új szingli tes játékot - és lehet hogy soha.

Új hozzászólás Aktív témák