Új hozzászólás Aktív témák

  • Plokon

    csendes tag

    Sziasztok! 1kis segitségrelenne szukségem a játékal kapcsolatban. Szóval megvásároltam steamen a gamet ( nem tudom hogy számit e, de egy barátom vette meg (steamen, nem g2a-s vagy ilyesmi verziot) és gift ként aktiváltam), de a konkrét probléma az lenne hogy letöltöttem a játékot és amikor az asztalra létrehozott parancsikonnal probálom inditani, akkor valami installAnywhere programmak azablakja ugrik fel betölt valamit és utána még töltöget, de nem történik utána semmi. Az elsö inditáskor még valami java hibauzenet is felugrott, de aztán az viszonylag gyorsan el is tunt és az utána való inditásokkor már azt sem dobta fel, csak azt az install anywhere cuccot. Probáltam steamen keresztul megnyitni a játéknak a mappáját azon belul találtam egy win 64bites játékot indito exe filet, ha azon keresztul inditottam akkor maga a játék el is indult,a login screenig el is jutottam, utána miután beirtam a jelszót és a nevet és rámegyek hogy belépés, utána kidob és kiirja hogy nem megfelelö verzió... Ha esetleg találkozott már valaki valami ilyesmivel vagy van valami ötlete esetleg akkor kérlek mindenkép írd le, hátha sikerul megoldani. :R
    // Elnézést ha valami nem érthetö vagy el van írva, de telefonrol probáltam megfogalmazni hogy mi is a gond...

    -- Üldöz a tudás, de én gyorsabb vagyok! --

Új hozzászólás Aktív témák