Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    Most sikerült a kampány végére érnem. A Steam szerint 7 órámba telt, bár szerintem 8 is volt az. Egyáltalán nem nevezhető túl rövidnek, úgy gondolom pont megfelelő a hosszúsága, főleg ennyi pénzért.
    A játék többnyelvű támogatást élvez, ami szinkron szintjén is igaz, én például német szinkronnal toltam végig, bár igaz, hogy nagyon keveset beszélnek benne, de azzal semmi gond nem volt.

    Ez a játék egy abszolút kiváló logikai FPS, én is azok közé tartozom, akik úgy gondolják, hogy akinek tetszett a Portal, annak nagy valószínűséggel ez is nagyon tetszeni fog. A különböző puzzle feladványok pont tökéletesen vannak balanszozva és a játék előrehaladtával fokozatosan komplexebb feladatok tárulnak elénk. A fejtörők egyáltalán nem túl nehezek, szerintem pont tökéletesek. Alaposan körül kell nézni a pályákon és akkor az ember pár perc alatt simán rájön, hogy mit kell csinálni.

    A teszt grafikára vonatkozó részével nem teljesen értek egyet, ugyanis az tény, hogy a játék nem néz ki rosszul, amíg a textúrákkal semmi gond sincs, addig a víz és a kevés vegetáció lehetett volna jóval szebb is. Ezen felül arra a kevés növényre nem ártott volna egy teljesen fapados, minimális ütközésszimuláció.

    Néhány hete vettem meg Steam-en, amikor -85%-os leárazásban mindössze másfél euróba került. Ennyi pénzt bőven megér, sőt, szerintem jóval többet is, mert ez tényleg egy gyöngyszem az FPS-ek között. Mindenkinek kötelező darab, aki csak egy kicsit is kedveli a nyugisabb, gondolkodós FPS-eket! Kipróbálható (demó) verzió is van belőle, úgyhogy nyugodtan tegyen vele gy próbát mindenki, megéri!

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák