Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Cifu #38 üzenetére

    Huha, + 20e-rel tobb lett
    Tudom mire irtad a 100e-t, az ettol a sharptol mar 160e, a samu qled meg 60e, ott mar azert van kulonbseg ha 4k-s is azaz oled
    En a ph-n irt arat neztem, de ha azt vesszuk alapul meg akkor is 100e alatti kulonbseg van
    A lenyeg: 220e-ert es alatta is van alternativaja, csak a +5" az elonye, akinek attol lesz meg a boldogsag biztos jo vetel, egyebkent meg nem
    Reszemrol ha van 220e ft-om egy tv-re es egy ft-tal sem tobb, ez athuzva, annyiert kicsit mast kellett volna kihoznia a tesztet - es nem csak marketingbol:) -, az meg h sharp hat egeszsegukre, hivhatnam mar ingyombi gyomtalibenek is

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Cifu #38 üzenetére

    most 260e a samsung, az már mérvadó? ( :
    mm-ben tv-ket jó áron ki lehet fogni

    szerk:
    Zoló1981
    úgy látszik a lényeg nincs meg, nem a nevezéktan a lényeges
    crt tv dobozán láttál olyat, h crt television? meglepne ( : nincs marketing értéke
    ccfl-es lcd-nél láttál ccfl lcd-t tv dobozon? hát nem valószínű az sem
    a led csupán mocskos marketing, tegnap utcán láttam valami böhöm tv dobozát, már a led sincs rajta, hanem uhd smart (((( : mert a led is lecsengett
    oled egyértelmű, az nem marketing, oledekből álló tv panel, keresve sem találhattak volna neki jobb nevet, nem kellett marketingelni', mint ahogy előtte volt crt tv panel, meg van lcd tv panel, de led lcd tv panel az nincs
    a samsung qled is izé, de ott legalább tényleg van valami tartalom is mögötte

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák