Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • einstein

    senior tag

    válasz janos666 #187 üzenetére

    Nekünk asszem ugyanaz a monitorunk... :) (L220x)
    Én egy Eye One Display LT-t vettem ebay-ről 30k körül szállítással megvan (UK-ből). Mondjuk csak egy monitor miatt nem vettem volna, de kezdenek gyűlni az eszközök, amikhez fel tudom használni (más monitor + laptopok + lcd tv) , így megleptem magam vele Karácsonyra. :DDD
    Én is néztem a Huey-t de az LCD tévé miatt döntöttem a Eye One mellett ... (2 hsz ezelőtt le is írtam a problémámat, hogy vajon lehet-e tévét kalibrálni :) )
    Mivel az Eye One elég népszerű eszköz, támogatja más program is, pl. a ColorHCFR, ami nagyszerűen használható tévéhez is. A Huey-nál nem volt ilyen lehetőség. Ráadásul külföldi fórumokon olvastam olyanokat, hogy az olcsóbb megoldások pl. Spyder2-3, Huey nem is olyan pontos, azaz gyárilag nincs kalibrálva - i.e. kifoghatsz rossz darabot is. Lehet, h hülyeség, de maradtam az Eye-nál.
    Az LT és a 2-es között pedig hardverben nincs különbség, lehet pl. upgrade kódot is vásárolni hozzá, de biztos lehetne valahogy hekkelni is. ;] Tehát csak a saját programja különbözteti meg a kettőt, mégpedig annyiban, hogy nem tudsz luminance-t állítani a végén és nem kapsz szép színes összehasonlító grafikonokat.

Új hozzászólás Aktív témák