Új hozzászólás Aktív témák

  • ZooLee

    őstag

    válasz blg #685 üzenetére

    Hát, azért az alapgombok (hangerő, csatorna fel-le, négyirányú gomb, lejátszás vezérlők) még fizikai gombok, tehát a számok és a spec billentyűk nincsenek meg, szerintem még egy élhető kompromisszum lehet. Egyelőre csak elméletből beszélek, mekem még nincs, jelenleg még bírja az 525-ös, de már én is aggódva nézegetem a kínálatot. Ráadásul a Logitech oldalán a termékek között már tényleg nincsenek ott a távirányítók, csak a Támogatás alatt találhatóak meg :(

    Én már az 525-öt is használtan vettem, mikor meghalt az 555 (neked szerencséd van, hogy kibírt 5 évet, manapság nagy szó...) szóval vagy bevállalsz egy ebay/vatera bevásárlást, vagy marad a Touch. Én magam részéről inkább az (új) Touch felé hajlok, még ha 2-3x annyiba is kerül, mint egy (új) 555. Az 5-ös sorozatnak (de a nagyobbaknak is ) típushibája volt a billentyűzet meghibásodása, ami a kialakítása miatt javíthatatlan. (Ami bosszantó, mert csak egy-egy gomb halt meg, de persze jellemzően a leggyakrabban használt, ami miatt az egész táv kuka)

    Szoftverről (még) nem tudok nyilatkozni.

Új hozzászólás Aktív témák