Új hozzászólás Aktív témák

  • Chrys_

    addikt

    Logitech Harmony 900-hoz kis infó Panasonic TV ki-/bekapcsolásához:

    Az általános hiba természetesen nálam is fellépett:

    Ha csak a TV-t akarom irányítani és a POWER gombot (ikont a kijelzőn) hosszan nyomva tartom (ehhez van automatikusan hozzátársítva a PowerTOGGLE), akkor minden gond nélkül bekapcsol a TV. Ugyanezen ikon rövid nyomása esetén pedig kikapcsol. Viszont egy activity esetén sajnos már nem működik a bekapcsolás. Visszább olvasva láttam, hogy valaki (talán zsigus) írt a supportnak és aktiváltak egy duration-t a setupjában, de én találtam egy másik megoldást is:

    Nem azt kell az eszköz beállításánál kiválasztani, hogy a be-/kikapcsolás az eredeti távirányítón 1 gombbal történik, hanem szeparált vezérléssel (PowerON és PowerOFF). Ilyenkor a két gombhoz külön-külön már állítható a DURATION, amely mindkét esetben 1000ms-n van, ami nálam a TV-t rendesen működteti, nem kellett átállítanom. Ezzel a beállítással már az "activities" is mennek. Ez a két gomb alapesetben is megtalálható a vezérlő ikonok között, mint ON és OFF, függetlenül attól, hogy milyen típusú vezérlést (egy- vagy többgombos power kapcsolás) adtunk meg a készülék beállításakor.

Új hozzászólás Aktív témák