Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    Sziasztok!

    Az egyik ismerősömnek volna probléma a vinyójával, egy 80 gigás Samsungról van szó (a pontos típusa HD080HJ). A hibajelenség az, hogy pár napja a windows nem hajlandó elindulni, folyton azzal kezdődik a történet, hogy felajánlja, hogy hogyan induljon (normál, csökkentett mód stb.) Ebből valamelyiket kiválasztva a win elkezd betöltődni, és pár mp múlva újraindul. De gondolom ez egy reinstallal megoldható lenne, igaz addig még nem jutottam el, először kipróbáltam újabb környezetben, konkrétan az én gépemben.
    És a mai tapasztalat, és főleg emiatt érdeklődnék: áttettem az én gépembe a jószágot, és ott a drive kondíciójára 99%-ot ír a Sentinel (1 gyenge szektorral, a teljesítményre 100-at). A rövid önteszt fél perc után leáll, "Sikertelen olvasó egység hibája miatt 0x79" üzenettel :( Ezen kívül a lemezt elérem, tökéletesen látom az adatokat, ami fontos volt, csont nélkül le is tudtam menteni.

    Mi erről a véleményetek, célszerű elkezdeni gyűjtögetni új vinyóra?

    Nem tudom, mennyire szükséges infó, de minőségi táp (FSP 400CRG) hajtotta a gépét, a rendszer pedig Windows XP SP3, naprakészen tartva.

    Köszönöm a segítséget :R

    [ Szerkesztve ]

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Új hozzászólás Aktív témák