Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    Jó kis teszt!

    A P525-ben nem pontosan ez a névjegykártya-felismerő szoftver volt, hanem egy BCRView (Hotcard Technology) nevű cucc. Kiváncsi vagyok, valahogy ki lehet-e nyerni az 535 ROM-jából ezt a szoftvert.

    A képernyőképeken a jobb felső sarokban mi az a két színes sáv?

    Úgy tűnik, az Asus nagyon ráfeküdt erre a szegmensre, mert igen jó készülékeket hoz ki - bár nekem személyesen az 525 a kedvencem (igen, elfogult vagyok :D).

    Ezt a bőrtokot viszont így ebben a formában nem értem, és nem is nagyon tetszik, de ez legyen a kütyü legnagyobb baja.

    Kamera ügyben én csak az 525-ről tudok nyilatkozni, és sokkal jobb képeket is lehet vele csinálni, mint az itteni tesztképek. Az 535-be pedig szinte biztosan ugyanez a hardver került, így ott is sanszos, csak a beállításokkal kell elmolyolni. Viszont ezt az önarckép-tükröt soha nem értettem, és itt sem értem, hogy mire jó.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák