Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo

    aktív tag

    Hali!

    Elolvastam en is a cikket, egesz turheto, de annyit megjegyeznek, hogy cikkiras elott jo lett volna, ha korbenez az iro picit, es megemlit pl olyan altalanos problemakat (ha nem is tapasztalat szinten, de hogy erdemes utannanezni) amikkel tele vannak a magyar forumok is, hogy pl tobb tulaj arrol ir, hogy a feher verzionak az oldalfestese 2 heten belul a kezenragadt, es ugy nez ki a cucc, mint egy eveken at nyuzott kopott eszkoz...

    Illetve sokan problemaznak olyasmikkel, hogy telefonhivasok szakadnak, illetve, hogy az itthoni szervihzatter jelen pillanatban meg katasztrofalis (ebben elvileg igertek javulast)

    A fotokat megnezve sajnos a tulzott zajszures sokat ront a kepeken, nem tudom ezen a kesobbiekben lehet e allitani...

    Amugy mar jo ideje nezegetem a cuccot, tetszett nagyon, de reszemrol vagy varok valami javitott reviziot, vagy a kovetkezo generaciot...

    u.i.
    Szerintem a WiFi atlagos igenyeket nezve (varosban lako ember, otthonaban drotos internettel), boveh kivaltja az EGDEt, 3Gt...

    Ja amugy gugliban p535re keresve az elso oldalon talalni magyar forumokat ahol oldalakon at vesezik a gepet, sajna sok embernek okoz fejfajast... :(

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák