Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz aelod #23 üzenetére

    Nem lehet, hogy azert nem gyartjak esetleg, mert amikor gyartottak akkor is a nagyobb fogyott ? Csak egy tipp.

    Szerk : egyebkent valami hasonlo cikk alatt is emlitettem, minden letezo platform kinal 5,5 alatti miniket. Van ekkora iphone is, van ekkora droid is. Raadasul mindketto egesz ertelmes telefon, nem ertem hol a problema. Nem arrol vam szo hogy senki nem csinal ilyet, arrol van szo hogy keves van. De van. Az meg h pl nem tetszik, oke, de ha nem 2 lenne hanem 5 akkor is elofodulhat hogy valakinek az 5bol egy sem tetszik. De meg mindig ott tartunk amugy, hogy nem engem kell megcafolnia senkinek, a piacot kell megcafolni. Kereslet - kinalat, ennyi. Pont annyi ilyem telefon jon le a sorrol, amennyire szukseg van. Ha tobbre lenne szukseg, tobb jonne le. Ha mindenki xperia compactot venne s9+ meg note8 meg p20pro meg u11+ helyett, akkor minden gyartonak eszebe jutna lekaszalni egy piaci rest. Azert nem teszik, mert nem letezik a piaci res, amire hivatkoznak sokan. Senki sem a sajat penze ellensege, egy samsung/apple plane nem.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák