Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chipesz

    őstag

    válasz buherton #31 üzenetére

    Osztom a véleményed. Ennél hulladékabb szoftvert nemigen láttam még. Már az a koncepciója nem tetszik, hogy akárhányszor kiválasztok egy kontaktot, egy vadonatúj beszélgetési folyamot nyit, mintha valami e-mail thread lenne. Ahelyett, hogy egyben lenne az összes beszélgetés, akárcsak Skype-on, vagy Messengeren, vagy akármelyik más chat programban. Ezzel teljesen átláthatatlan, visszakeresni egy üzenetet kínszenvedés.
    Az üzenetek gyakran nem jönnek meg, csak e-mailben, kihagyott beszélgetésként, a mobilos kliens megint csak használhatatlan nem szinkronizálnak az üzenetek oda-vissza.
    A konferenciahívásba ha azelőtt csatlakozom be, mielőtt az azt létrehozó bekapcsolódott volna, rendre nem jeleníti meg a másik fél számára, hogy én már benne vagyok a hívásban, ilyenkor be kell zárni a hívást és újra csatlakozni. Borzalom.
    Előfordul, hogy össze-vissza írja az üzeneteket, nem a küldésnek megfelelő sorrendben. Csoportos beszélgetéseknél kicseréli a neveket és míg egy kollégám írta azt, hogy "szia", a Skype for Business szerint azt én írtam.
    A hibáit felsorolni is sokáig tart, és még le sem írtam mindent. Úgyhogy el nem tudom képzelni, hogy ki fizetne ezért önszántából.

    Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

Új hozzászólás Aktív témák