Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robitrix

    senior tag

    válasz Victoryus94 #14 üzenetére

    azt azért tegyük hozzá, hogy aki akkor 300 dollárért meg vette az jórészt eladta 500-600 ért mert már a dupla haszon is remek volt. Szerintem nem igen létezik olyan ember, aki máig őrizgeti a 300 dollárért vett bitconját. Ez olyan mese a legkisebb szegény királyfiról. Azóta volt már egy jelentős vissza esés fél árra így legkésőbb akkor beijedt és eladta a bitconját nem tudva, hogy a 20 ezerről 10 ezerre eső bitcon nem fog-e 3 hét múlva csak 1000-et érni. nem bízva benne. Azóta minden bitcon már vagy 15-ször gazdát cserélt. Nagyon kevés ember lehet a valóságban, akinek még van eredeti bitconja, mikor csak egy hamburgert lehetett kapni 1 bitconért. :)

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Victoryus94 #20 üzenetére

    Akkor ez a korrigálás azt jelenti, hogy az előző márciusi 5000ről felmászott 41000re és vissza fog korrigálni 10 ezer alá?

  • válasz Victoryus94 #208 üzenetére

    Erre azt tudom neked mondani, mint amit megtapasztaltam Ausztráliában.
    Sydney egy nem túl frekventált pontján volt egy tipikus angol sorház-szerű épületegyüttes, abban vett valaki egy csíkházat. Azt ami 5 méter széles, 40 hosszú, meg 3 emelet magas+pince.
    Földszinten bementem, és a fal mellett felláttam a tetőig, az elektromos hálózat alu vezetékekből, és régi, tekerős biztosítékokból állt, födém nem volt, csak korhadó fa gerendákra keresztben lerakott fa-padló. Magyarországon az a ház dózer lett volna, én konkrétan azért a házért nem mondom, hogy nem adtam volna egy forintot se, de konkrétan egy sapka szar volt az egész.
    Emberünk végtelenül büszke volt, és örült a szerencséjének, hogy a CBD-től 32km-re (!) ezt a házat meg tudta venni 1.1millió dollárért (AUD@212huf), most rákölt 5-600.000-et, és lesz egy olcsó (1.5-1.6kk) háza Sydney egy nem túl frekventált pontján. Most akkor gondolhatod, hogy beljebb mi van...
    Ezt tartják Ausztrália legnagyobb rákjának. Az ingatlanárakat. Egy lufi, és tudják jól, ha ez a lufi kipukkan, akkor eséllyel 2008-at csinál megint, de hogy a helyi gazdaságot bedönti, az biztos egyszerűen azért, mert rengeteg ember pénze fog köddé válni egyik pillanatról a másikra.
    Most abba ne menjünk bele, hogy a helyieknek (hiába keresnek 6-15ezret óránként általános munkával) esélyük nincs összeszedni egy ilyen szarra sem elég lóvét, de a helyzet teljesen ráhúzható a btc-re.
    Viszonylag kevés van belőle, az emberek értéket tulajdonítanak neki, de mivel 0 munkával lehet sok pénzt keresni vele, ezért mindenki részesedni akar, és ez úgy felhajtja az "értékét", hogy sokkal többe fog kerülni mint a valódi értéke, ami aztán egyszer el fog tűnni. Sok ember pénzével együtt. Ezt hívják lufinak.

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Új hozzászólás Aktív témák