Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Silenzio #16 üzenetére

    én a twd első évadjának első részében éreztem először azt, hogy "na, ez jó lesz" ...majd utána gyorsan átment szappanoperába és inkább nem is néztem

    ui: nem akarok senkit megsérteni, de amikor egyre több ilyen barátok közt-öt megszégyenítő fordulat jött, akkor nem bírtam már tovább... (a szökés 4. évadja volt még tele hasonlókkal) ... a dawn of the dead jól megadta az alapot, hogy megszülethessen többek közt egy resident evil és egy (szerintem) indokolatlanul túlértékelt zombiszappanopera: a twd... filmek közül, ami idesorolható és személyes kedvencem, az a 28 days later: ez korrektül össze van rakva... az egész film atmoszférája olyan, amilyennek szvsz egy zombis posztapokaliptikus horrornak lennie kell :K a warm bodies pedig egy szép görebtükör a műfajjal szemben és így lett jól eltalálva

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák