Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaveJr

    őstag

    Hogy legyen egy kis negatív kampány is. Én múlt héten kaptam kézhez a Hypernet 21 csomagot modemmel. Vidéken akartam használni, mert a telefonos előfizetésemhez 500Mb-os korlát van (ennyi van benne a havidíjban). Kellett volna a nagyobb keret így a 30 napos visszaadás plusz 1000Ft a két első hónapban vonzó volt. Térképen is Kecskemét környékén jó lefedettséget, Hipernetet mutatott a térképük. Ehelyett gyakran az 1kbps-et sem érte el a sebesség....néha felugrott 33-ra de 20 percből 18-at 5 alatt töltött. Vissza is vidtem már, hogy ilyen rossz nem kell nekem (telefonon másik szolgáltatónál folyamatos 3G és 7.2Mbs-es letöltés). Plusz a kapott modemmel is gondok voltak...a telepítő nem tudta felrakni a drivereket hibás tanusítvány aláírás miatt. A netet csak úgy tudtam használni ha kikapcsoltam a tanusítványok ellenőrzését. Szóval az egész kész szívás volt. Szerencsére volt ez a 30 napos cucc, de még a sima 5 naposba is simán belefértem. Nekem egy nagy csalódás volt a hipernet.

    Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

  • DaveJr

    őstag

    válasz Petyus1 #59 üzenetére

    Szia!

    Én is így jártam. Kb 2 nap alatt aktiválták. Amúgy az 5 napos visszavételi idő az aktiválástól számít. Én is webshopban vettem de 5 napon belül vittem vissza mert az átlag letöltés kb 5kbps volt hipernet 21nél. Nekem még az usb stick telepítéssel is gondok voltak Win7 x64 Prof-on. Hibás tanusítványra panaszkodott. Szóval ment vissza az egész. Az ügyfélszolgálaton amúgy azt mondták hogy 16dikától élt volna a hűség én 7dikén kaptam kézhez, 2dikán rendletem. Azóta T-mobilos netem van amerre én járok ott jön a 3G nem úgy mint Telenorral.

    [ Szerkesztve ]

    Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

Új hozzászólás Aktív témák