Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RIC5I

    tag

    előrendelő voltam van 70+ órám a játékba írok egy kisebb személyes véleményt akit érdekel olvassa végig :)

    Kezdjük azzal hogy a sokak által szeretet tekken 3 hoz semelyik sem fog felérni hiszen annyi szép emlék és nosztalgia faktor tartozik hozzá hogy ezekhez semmi más nem lesz fogható, nekem legfejebb az 5. rész mivel ahoz is hasonlóan rengeteg sok szép emlék füzödik

    Kinézet optimalizálás

    kifejezetten jólnézki a játék optimalizálással pc-n nincs gond bár kicsit feleslegesnek érzem a hátterek és a részletek ilyen szintű részeletességét és szépségét, elég ha csak a szemünk elötti történések szépek a háttér optimalizálás szempontjából nyugodtan lehetnek kevésbé effectesek szépek hogy még kisebb hardverrel és lehessen jól futtatni jelenleg sincs gond vele de lehetne jobb

    Story
    a story mode kifejezetten rövid az egyszerű nehézségi szinten nagyobb nehézségi szinten sem a story hosszú hanem az ember szenvedése egy elmesélős történetet kapunk amiben vannak nagyon szép lyukak és meg nem magyarázott szálak mint az eddigi részekbe ez személyszerint engem megőrít de az új story mode érdekes és izgalmas új dolgot látni a játékba egyébként a történetre nem lehet panasz kaptunk magyarázatokat Jint passzivan kicsit kiemelték az indokolatlan Emo korszakról a story záró jelenetei és a Kazuya-Heihachi fight VALAMI ISTEN TELENÜL JÓ magával ragadja az ember és felülteti a hype vonatra szerencsére csak 1 szer látjuk ezt a játék mechanikát igy nincs is agyon erőltetve

    Játék Modok
    elég kevés játék mode lehetőségadatot meg nekünk jelenleg de megerősitették hogy most nyáron kapunk még

    van a szokásos arcade modunk amivel végig verhetünk pár ember fojton feljebb jutva számomra ez elég semmilyen hanyagolható
    van egy tresure battle amivel tudjuk növelni az offline rankunkat pénzt és szépség ipari kellékeket tudunk szerezni itt vannak special matchek amik nehezebbek valamint más szabályokkal rendelkező matchek amikor nagyobbat ütünk vagy gyorsabbak vagyunk ez ilyen van de minek ? csak annyinak hogy ne ugyan azt csináljuk fojton :W

    az online még mindig nem müködik tökéletesen nem tudom hogy tudtak kiadni egy játékot csuszással ennyi év fejlesztési idővel HIBÁS ONLINAL :W :W :W
    már jobb de csatlakozási bugok még adódnak és én gyülölöm ezt a peer to peer megoldást egy server borzalmasan sokat segitene

    Mechanika
    ez a tekken az eddigi LEGKIDOLGOZOTTABB :C játék mechanika szempontjából
    a TTT2 ben elkövetet Rage dmg fetális hibája után a Rage Drive és Rage art egy sokkal kellemesebb lehetőség amiknek jelentős gyenge pontjai is vannak úgy hogy amikor az utolsó pillanatban egy Rage Artal megölnek és fölhöz vágnám a fél házat nem a játék hülyeségét szidom hanem a saját bénaságom ez egy nagyon fontos tényező abban hogy az ember le akarjon ülni játszani és fejlődni akarjon ne pedig inkább kikapcsolja a gépet mondván a játék szar

    a Frame számolás és punish fontosabb mint eddig valaha a játék igazi mechanikája oriási fontosságot kap mivel e sportnak szánják ezt a részt igy a harci mechanika jócskán fejlődött és az össze vissza nyomkodás helyett rengeteg gondolkodást és szószerint tanulást igényel ami egy kifejezetten pozitiv dolog

    össze foglalva játék élményre és mechanikára az eddigi legjobb tekken
    viszont az e sport vonal miat sokkal sokkal sokkal jobban focusál a haladó+ playerekre és elhanyagolja azokat akik casual csak úgy leülnének verekedni nekik az offline lenne a megváltás annak a jelenlegi kevés és alig élvezhető játék modok nem lesznek nagy szórakozás aki online ra szánja a fejét nagyon hamar nlhány rank up után rájön hogy csak leülni és nyomkodni a gombokat nem elég komolyan utánna kell nézni és foglalkozni vele ezt oriási hibának tartom remélem a késöbbiekben az offline rész is komoly fejlesztésre kerül hogy a kezdő/egyszerübb playerek is találjanak szórakozást a játékba

    Hatékonyság nem tetszés kérdése.

  • RIC5I

    tag

    válasz Snike #26 üzenetére

    pc-n falmily sharerrel van meg onnan szoktam streamelni én meg ps4 pro ra vettem meg és ott játszok vele

    megjelenéskor borzalmas volt az online pc-n is ps en is mindenhol ha rá keresel hogy Tekken 7 Opponent Contion Lost akkor kb több ezer forum meg video cryt találsz :D 10 emberből ha csak 1 re tudtál fel csatlakozni az csoda volt most már lényegesen jobb de most sem tökéletes de már jó nincs vele nagy gond 80% osanak mondanám

    pron nem tölt sokat maximum ha rosz az ellenfél connectionja pc n meg kifejezetten gyors

    az új karaktereket szerintem majd fokozatosan lehet feloldani valami segitségével de remélem nem csak úgy feloldják legyen kis játék élmény is :D

    Hatékonyság nem tetszés kérdése.

  • RIC5I

    tag

    válasz RIC5I #27 üzenetére

    most nézem hogy jött update amin még tovább csinálnak az online on nagyon örülök neki :C :C :C

    Hatékonyság nem tetszés kérdése.

Új hozzászólás Aktív témák