Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz wolfman #12 üzenetére

    Én idén mindössze egy játékot várok, mégpedig a Shadow of the Tomb Raidert. :)

    Érdekel még a Metro Exodus, a Beyond Good & Evil 2, és majd talán a Rage 2 is, de ezek mind csak jövőre érkeznek.

    Az Anthem is érdekelne, ha nem lenne benne az "online multiplayer" jelző a tulajdonságok között. Ha ehhez is állandó netkapcsolat kell majd, illetve a legtöbb küldetést csak csapatban lehet véghezvinni...

    ...vagy ha eleve egyedül be sem tudsz lépni, hogy elindulhass kalandozni (természetesen full open-world, szabadon bejárható terepre gondoltam), akkor részemről kuka.

    Minden olyan dolgot utálok egy játékban, amit nem lehet teljesen egyedül megoldani, illetve elérni. Szintén nem szeretek olyasmikkel foglalkozni, ami miatt nem tudok szabadon kalandozni (bázismenedzsment és hasonlók).

    Amit én akarok, hogy teljesen magamtól, a saját erőmből felfejlődve tudjak eljutni egy játék végére, fejleszteni a képességeimet, felszerelésemet, és ha minden adott, akár olyan ellenfeleket is le tudjak nyomni, amit a játék elején még kerülni kell. De azt már utálom, ha azért nem tudok legyőzni egy szörnyet, mert négyfős parti nélkül esélyem sincs ellene. Nem MMO-t akarok, hanem szerepjátékot.

    Ha ilyen lesz az Anthem, és az online funkciók csak egyfajta extraként szolgálnak, akkor valószínűleg meg fogom venni. De ha nem, és csapat nélkül nem lehet majd játszani benne, akkor részemről kuka.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák