Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Biga123 #76 üzenetére

    Nem feltétlen :P tudnék mesélni..de általában sajnos így van. Egy ilyen kamu huszár már engem is megtalált:D Na ha már itt vagyok, kérdeznék...Van itt egy tag, mindig fasza notebookokat árul jóval piaci ár alatt, 1 gép esetén érthető is lenne, de neki folyamatosan vannak (?). Hp elitebookok, dell lattitude-ok, thinkpadek, most épp egy vaio. Ha valaki próbálta már felvenni vele a kontaktot vagy netán vásárolt volna tőle írjon már pm-et :R Többen rám írtak anno, mikor érdeklődtem az egyik gép után, hogy azonosítót a gépről nem ad, telón nem lehet elérni, ha véletlen igen akkor mellébeszél, aztán kikapcsolja a telót. Nagyon érdekelne mi lehet a háttérben...

    szerk: ATM_automata Sokan kérdezik mért nem felel meg nekem az utánvét..hát ezért ;] semmi értelme...kibontani csak fizetés után lehet, tehát kismacska is lehet benne, részemről meg ha nem veszik át ugrott a pk. Vagy személyes átvét ha pedig nem megoldható legalább a 2 fél közül az egyik legyen leinformálható és akkor lehet előre küldeni/utalni, 1ébként meg hagyni kell az egészet a fenébe. Pár éve itt vagyok, eddig bevált.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák