Új hozzászólás Aktív témák

  • thesound

    őstag

    Csak így nagyvonalakban:

    -Thanos vitte a filmet. Remek főgonoszt kreáltak. Nem egyértelműen gonosz (ha a motivációját "megértjük"), sőt továbbmegyek, azt mondanám, hogy szerethető karakter. Sikerült árnyaltra és tényleg monumentálisra megalkotni. Ez az ő filmje volt, mint ahogy "mindenki" kapott önálló történetet korábban.

    -Nyilván magyarázható, de amikor Starlord miatt nem tudták levenni a kesztyűt, ott nekem is nagyon kilógott a lóláb.

    -Valaki írta, de én is azt mondom, hogy Strange azért adta a követ oda, mert az egy eset ahol nyertek a jövőben, így kezdődött. Még mondja is, hogy a végjáték elkezdődött. Persze néha nekem is fura volt, hogy nem használta a követ, amivel valójában mindent vissza lehet forgatni. (remélem tökös lesz a marvel és nem lépi ezt meg a következő részben)

    -Amit sajnálok, hogy Ebony Maw-t hamar eltüntették, pedig nagyon coolra volt megcsinálva szerintem amíg szerepelt.

    -A poénok jók voltak szerintem, de majd eredeti nyelven is megnézem, talán némelyik jobban üt. A Stan Lee cameo pl. kifejezetten gagyinak hatott. Űrlordék hozták a formát.

    -A rivalizálások furcsának hatottak. Nem szeretheti egymást mindenki, de a hangmélyítős jelenet, illetve a Strange-Iron Man cicaharc néha sok volt.

    -A látvány magáért beszél, amikor mutatták az idegen világokat tényleg úgy lehetett érzeni, hogy benne vagyunk. (lehet az imax miatt)

    -Egyébként én is azt tapasztaltam amit többen is írtatok, hogy mindenki szépen csendben megvárta a stáblista végét és még utána is csendben, rendezetten ment mindeki kifelé a moziból.

    [ Szerkesztve ]

    Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

Új hozzászólás Aktív témák