Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    Ma voltam 2. alkalommal nézni a moziban és sokminden letisztult. Figyeltem bizonyos dolgokra.

    Thanosnál marad a kesztyű a végén, amikor nézi a naplementét. Továbbra is a kezén van, mégha nem is a legjobb állapotban. Ebből arra következtetek, hogy az univerzum irtás után megsérült és összeégett ugyan, viszont valahogy rendbe hozza a későbbiekben. Ellenkező esetben semmi értelme nem lenne annak, hogy továbbra is a kezén van. Ez csak azért szopás, mert így a hősöknek 0 esélyük van ellene.

    Valszeg a hangyában lesz a megoldás. A story sokak szerint arról fog szólni, hogy atomi szintre zsugorítják magukat és megkeresik Pim rég eltűnt feleségét. Az atomi világban valszeg nem telik az idő vagy nem úgy, ahogy a külvilágban, tehát valszeg ilyen szinten hozzák be az időutazást. És azok az órák, amik a forgatási képeken voltak a karaktereken valszeg a zsugorító eszközöket irányítják.

    Visszatérve a mostani filmre:

    Szerintem nyugodtan ki lehet jelenteni, hogy Thanos nem gonosz karakter. Egyszerűen meg akarja menteni az univerzumot attól, hogy saját magát csinálja ki. Nyilván a módszer az erőőőőőőősen kérdéses, de ha elfogadjuk azt, hogy a cél szentesíti az eszközt, akkor valójában Thanos 1 hős karakter, a többiek meg mind az univerzum pusztulásáért küdzenek (hosszú távon). Az elején úgy kezdett neki, hogy megtámadott ártatlan világokat, és lelövette a nép felét (Gamorás Flashback). Viszont ezt a megoldást ő maga is utálta és ezért kereste a megoldást, hogy mégis teljesítse a feladatát, de ne kelljen ártatlan embereket mészárolnia. Ezzel gyakorlatilag (a halottak szemszögéből nézve) egy fájdalom mentes megoldást talált mind saját maga, mind az áldozatok számára. Valamint ez 1 random módszer, tehát nem egyéneken vagy épp rajta, hanem az univerzumon múlik, hogy ki éli túl és ki nem.

    És ez rohadtul tetszik a karakterében, hogy végre nem a világuralom a cél, meg az, hogy mindenkit értelmetlen módon kinyírjon. Mondta is a filmben, hogy a céljához vezető út nem egyszerű és még 1x nem hagyja, hogy bármi megállítsa. Az egyetlen "családtagját" is hajlandó volt kicsinálni az ügy érdekében ami kíváncsi vagyok, hogy a kövi filmekben fogja-e még kísérteni. Ha tippelnem kéne akkor igen.

    Amit előttem feldobtatok: Thor miért nem a fejére célzott

    Thanos 1 energia sugarat lőtt Thorra az egyik infinity stone-nal. Thor pedig a levegőből vágta bele a baltát a sugárba amin keresztül hasított, majd belecsapódott Thanos mellkasába.
    Ez azért nem ugyan az, mint amikor fogja az ember és beleállítja az előtte álló ellenbe a baltáját.

    És hamár Thor ! Most direkt figyeltem a belépőjére + kapitányéra. Eszméletlenül EPIC lett mind a kettő, de főleg Thor. Hidegrázós volt és a hátamon is felállt a szőr annyira király lett az egész. A zene, a kosztüm, a balta, az egész megjelenése a villámokkal. Simán kijelenthető, hogy magasan ő a legerőssebb Bosszúálló, pláne a történtek után.

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák