Új hozzászólás Aktív témák

  • bullseye

    addikt

    Engem főleg jelentéktelen dolgok zavartak, de összességében tetszett.

    - Hogy Loki meghalt (megint...) annyira nem érdekel, de basszameg mindenki más asgardi is (még csak nem is a felük, ha jól értem). Már a Ragnarökben is bosszantott, hogy két vicceskedés között megöltek minden katonát, meg Thor régi fegyvertársait, ozt ennyi, menni kell tovább, mert kell az idő Jeff Goldblum vicces fejeket vágására. Tényleg, akkor az utsó Valkűrnek is ennyi? Cool, érdemes volt behozni.

    - Thanos kesztyűje és Starlord esetében sem az zavar, hogy Starlord barom, azt teljesen karakterazonos. De szemétség volt úgy feltüntetni Thanost, hogy ez a pár szerencsétlen majdnem legyőzte. Nem ő emberelte meg magát, és rázta le őket (mert ugye valamiért nem roppantotta el egyenként a nyakát senkinek Loki után...), hanem valaki hülyesége kellett, hogy megússza.

    - Gamorra esete viszont nagyon tetszett, nem azért, mert olyan tragikus, és sajnáltam, hanem mert mégis volt valaki, akit Thanos szeretett.

    - Thor tényleg miért nem a fejére ment? Vagy legalább a kezére? Minden második kémtörténetben levágják a kezét annak, aki odabilincsel valami fontosat, itt miért nem? Attól még győzhetett volna, de vicces lett volna látni, ahogy megpróbálja fél kézzel kirázni a másik csonkját, hogy aztán fordítva felvegye a kesztyűt...

    - Tony tuti meghal. Ha túl is élné a negyedik részt, May néni kinyírja, amiért megölette Petert.

    - Sokan mondták, hogy fárasztó volt a film a sok harc miatt (meg a sok szereplő követése miatt is), tényleg.

    - Megint sikerült besétálniuk a fokozás csapdába. Thanos Isten lett, csak csettintett és mindenki/2 meghalt az egész univerzumban(?). Mégis le kell majd győzni valahogy, sőt visszafordítani a dolgot a folytatásokhoz. Persze morálisan is fontos, de főleg a folytatásokhoz. És hacsak nincs ott valaki zseni, és hajlandóak egy szép nagy long cont írni a következő részre, akkor az nagy eséllyel erőltetett lesz, mert vagy még erősebb lényeket kell behozni hozzá, vagy időutazást. Marvel tulképp lehet az első és a harmadik is, szóval némileg bizakodom/aggódom.

    Szerk.:
    - Suri már eddig is idegesítően önelégült volt, viszont zseni. Ha Tony-t kinyírják, szinte biztos ő lesz Vasember, asszem a képregényben is egy kiscsaj lett. Mondjuk Banner sem mutatott rosszul a robotban, de csak visszahulkosítják.

    - Koponya felbukkanása miért volt akkora kunszt? Mondjuk integettem neki, hogy szia Hugo, aztán elolvastam, hogy nem is ő volt. :)

    [ Szerkesztve ]

    'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Új hozzászólás Aktív témák