Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz .LnB #5 üzenetére

    Te atya úr isten!

    Ennyi butaságot amit te itt összehordasz...

    Mintha nem vettek volna vagy vehetnének konzolhoz is kormányt az emberek!
    Steam-en ahogy nézem PC-n is tolja valaki gamepaddal, akkor konzolon az biztos szar mi?

    Telített a piac autós játékokkal? HOL ÉLSZ TE EMBER?
    Xbox One-on ott a két Forza + Horizon, de vezetős, szimes cuccból nem sok van ám ott, csak a pCARS!

    PS4-en meg csak a pCARS van, a DC full arcade cucc. (Tudom ott van még a The Crew meg az NFS, de egyik sem lett bombajó, és akkor finoman fogalmaztam. Ez igen, totál telített a piac :D

    Nem baj, gondolkozz még kicsit, aztán meglátjuk mire mész vele...

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz Csapoati #18 üzenetére

    +1 pont, tavaly én Xbox One-hoz vettem TX 458-as kormányt plusz külön GTE kormánykereket, és igaz, hogy most már PC-n tolom, de simán van olyan réteg a konzolosoknál, akik kormánnyal tolják. Nem sokan, de épp elegen. Ahogyan PC-n sincsenek többségben a kormányos emberek, úgy ott sem, DE ez - a potenciális vásárlók számában - már elég egy ilyen játéknak, szimulátornak. Tényleg eszméletlen milyen SZŰKLÁTÓKÖRŰ ember van ezen a fórumon is...

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz bulikavagyok #16 üzenetére

    Baromira vedd meg mert:

    1.) Lézeres pályák (Ilyen konzolon még nem volt! Az aszfalt minden egyenetlenségét és az autó minden rezdülését érezni!)
    2.) Baromi sok kihívás, változatos játékmenet, jó AI. (Drag, Drift, Time Attack, minden! Időmérők, versenyek...)
    3.) 345 achievement érhető el Steamen, ezek 80%-a teljesítmény alapú, azaz egy szintidőt, vagy mit kell elérni. Nem könnyű, de kihívásokban bővelkedő!
    4.) A fizika és FFB olyan, hogy a pCARS is csak egy közepes valami mellette. (A GT meg a Forza egy vicc.) Szerény véleményem szerint jelenleg az iRacing az rFactor 2, és az AC a legjobb a piacon.

    De lássunk pár saját videót is:
    AI ellen futott verseny egy részlete:
    első

    Egy achievementért mentem, szintidőn belül kellett lenni.
    második

    Szal vigyétek, vigyétek emberek, és aki tud, vegyen kormányt is. Utána rabjai lesztek! :R

    [ Szerkesztve ]

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

  • unrealnoise

    senior tag

    Ez az AC úgy lett 9/10 Eurogameren, hogy azóta elég sokat javult a játék!

    [link]

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz .LnB #25 üzenetére

    "Szerintem az Assetto egy vérbeli szimulátor, szimulátorosoknak készül. A vérbeli szimulátoros pedig PC elé ül. Mert ott van 3 monitor, ott van profi kormány, moddolhatóság, 100+ fps."

    jáj, öcsém... 3 monitor, profi kormány. :D ATYA ÚR ISTEN! Egyre több és nagyobb hülyeségeket írsz. Emlékszem, sőt a mai napig mondhatni a legnépszerűbb kormány volt a Logitech Driving Force Pro és a GT, ezek pedig PS3-ra is rámentek. És kurva jól elszimeztek vele elég jó srácok is.

    3 monitorom még nekem sincs, meg nem mintha anélkül NEM LEHETNE komolyan szimulátorozni, hagyjuk már... De tudod mit? Vedd el mindenkitől az AC-t aki csak egy monitorral/TV-vel rendelkezik! Hogy képzelni hogy PC-sként nincs még kettőre pénze! komolyan mondom ember...

    HC cuccokat (Fanatec ugyanúgy vehetsz konzolokhoz is.) Hoppááá mi?!

    100+ FPS valóban jó, de itt megint csak egy kérdésem van, hány embernek van olyan TV-je vagy monitorja ami bírja is és nem csak 60 Hz-en zongorázik? Egy 144 Hz-es monitor sem aprópénz.

    Arról nem beszélve, hogy a fix 60 FPS is bőven elegendő szimezéshez. így iRacingeztem két évig GT 8800-as kártyával, és sokaknak mai napig csak 60 Hz-es panellal rendelkező monitorja van, szóval hagyjuk már a 100+ FPS-ek... Van aki megteheti, kihasználja. Pont.

    Van aki viszont nem akar PC-be ugrani, arra költeni. Annak tökéletes a konzol. Van egy másik oldalon egy srác, zsozsa, nos ő X1-en nyomja, pCARS-oznak, ligában, és képzeld, ő is tuti megveszi az AC-t. És nem tudom hogy áll most vele, de Fanatec cuccokra váltott, illetve lehet folyamatban van neki.

    Szerinted jobb PC-n szimezni. Az is, én is itt vagyok. DE: FEL TUDOD FOGNI, hogy bizony a konzoloknak is vannak előnyei, és ha ott van ezekre igény (márpedig van, elég lenne megnézni a visszajelzéseket, pCARS eladási adatokat (=ami már HC egy Forza GT mellett)), akkor talán el kellene fogadni, hogy más máshol, más cuccal szeretne ezzel játszani.

    Szerinted akinek nincs PC-je, mert konzolon "szimezett", annak az esélyét is vegyük el a HC dolgoktól, inkább reklámozza magát úgy az AC, hogy vegyen egy komplett PC-t a játékunkhoz, mert PC-n az igazi! :DDDDDDD

    NEBAZZZ. :D én lefekszem...

    jááááj!!!
    "Hamar elterjed majd egy negatív kritika a konzolosok körében, akik eddig 800000xp-t drifteltek össze becsukott szemmel az NFS-ben, hogy az Assetto az nem jó."

    Te öcsém. Gondolkozz már!!! HC-s szimes réteg PC-n is a játékosok nagyon kicsi, nagyon kicsit része! ÉRTEM? Konzolon szintén! Mi a probléma? Van aki gagyinak tartja, vagy nehéznek. De ott vannak a GTplanetes srácok, vagy akik évek óta Forza-t, GT-t tolnak kormánnyal, és ha egy részük felfedezi benne az igazit, megveszi a játékot, akkor már megérte. Hol itt a probléma?

    Arról nem beszélve, hogy ha nyereséges lesz és szépen fogyna önmagához képest, akkor az a PC-seknek is jól jöhet, akár plusz fejlesztések, akár plusz tartalmak tekintetében!

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz lmno #27 üzenetére

    Jogos. El is felejtettem. Kár, hogy nem érezni. Mert nem érezni. Tudjuk milyen az FFB. Mondjuk egyre többen használnak lézeres technikát a gyorsasága miatt, de ha az útfelületet, FFB-t nem csinálják meg hozzá, akkor semmit nem ér. :)

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz Joshi #24 üzenetére

    Ez szép és jó? És? Én meg FHD-ba tolom csak egy Plazma TV-n. Akkor adjam vissza én is a játékot, mert szinte csak konzolos szinten játszom? :D

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák