Új hozzászólás Aktív témák

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz .LnB #25 üzenetére

    "Szerintem az Assetto egy vérbeli szimulátor, szimulátorosoknak készül. A vérbeli szimulátoros pedig PC elé ül. Mert ott van 3 monitor, ott van profi kormány, moddolhatóság, 100+ fps."

    jáj, öcsém... 3 monitor, profi kormány. :D ATYA ÚR ISTEN! Egyre több és nagyobb hülyeségeket írsz. Emlékszem, sőt a mai napig mondhatni a legnépszerűbb kormány volt a Logitech Driving Force Pro és a GT, ezek pedig PS3-ra is rámentek. És kurva jól elszimeztek vele elég jó srácok is.

    3 monitorom még nekem sincs, meg nem mintha anélkül NEM LEHETNE komolyan szimulátorozni, hagyjuk már... De tudod mit? Vedd el mindenkitől az AC-t aki csak egy monitorral/TV-vel rendelkezik! Hogy képzelni hogy PC-sként nincs még kettőre pénze! komolyan mondom ember...

    HC cuccokat (Fanatec ugyanúgy vehetsz konzolokhoz is.) Hoppááá mi?!

    100+ FPS valóban jó, de itt megint csak egy kérdésem van, hány embernek van olyan TV-je vagy monitorja ami bírja is és nem csak 60 Hz-en zongorázik? Egy 144 Hz-es monitor sem aprópénz.

    Arról nem beszélve, hogy a fix 60 FPS is bőven elegendő szimezéshez. így iRacingeztem két évig GT 8800-as kártyával, és sokaknak mai napig csak 60 Hz-es panellal rendelkező monitorja van, szóval hagyjuk már a 100+ FPS-ek... Van aki megteheti, kihasználja. Pont.

    Van aki viszont nem akar PC-be ugrani, arra költeni. Annak tökéletes a konzol. Van egy másik oldalon egy srác, zsozsa, nos ő X1-en nyomja, pCARS-oznak, ligában, és képzeld, ő is tuti megveszi az AC-t. És nem tudom hogy áll most vele, de Fanatec cuccokra váltott, illetve lehet folyamatban van neki.

    Szerinted jobb PC-n szimezni. Az is, én is itt vagyok. DE: FEL TUDOD FOGNI, hogy bizony a konzoloknak is vannak előnyei, és ha ott van ezekre igény (márpedig van, elég lenne megnézni a visszajelzéseket, pCARS eladási adatokat (=ami már HC egy Forza GT mellett)), akkor talán el kellene fogadni, hogy más máshol, más cuccal szeretne ezzel játszani.

    Szerinted akinek nincs PC-je, mert konzolon "szimezett", annak az esélyét is vegyük el a HC dolgoktól, inkább reklámozza magát úgy az AC, hogy vegyen egy komplett PC-t a játékunkhoz, mert PC-n az igazi! :DDDDDDD

    NEBAZZZ. :D én lefekszem...

    jááááj!!!
    "Hamar elterjed majd egy negatív kritika a konzolosok körében, akik eddig 800000xp-t drifteltek össze becsukott szemmel az NFS-ben, hogy az Assetto az nem jó."

    Te öcsém. Gondolkozz már!!! HC-s szimes réteg PC-n is a játékosok nagyon kicsi, nagyon kicsit része! ÉRTEM? Konzolon szintén! Mi a probléma? Van aki gagyinak tartja, vagy nehéznek. De ott vannak a GTplanetes srácok, vagy akik évek óta Forza-t, GT-t tolnak kormánnyal, és ha egy részük felfedezi benne az igazit, megveszi a játékot, akkor már megérte. Hol itt a probléma?

    Arról nem beszélve, hogy ha nyereséges lesz és szépen fogyna önmagához képest, akkor az a PC-seknek is jól jöhet, akár plusz fejlesztések, akár plusz tartalmak tekintetében!

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák