Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Chaser #36 üzenetére

    Ez mind szép és jó, de a mindennapi, rohanó életben ezt mégis hogy fogod kivitelezni? Vízszűrő és tisztító berendezéssel... Ezt pedig nem tudja mindenki megfizetni – mondjuk én ezzel úgy vagyok, hogy ha egészségről van szó, nem számít a pénz.

    Asszony pl. nem fürödhet a csapból érkező vízben, mert számára allergiás reakciókat okoz, így marad a zuhany, vagy az extra rövid ideig tartó fürcsi.... Arról nem is beszélve, hogy már sehol nem ihat tisztítatlan csapvizet, mivel annyira szarrá klórozták az elmúlt években a vizet hogy kialakult nála az allergia vagy mi a klór ellen.

    Persze lehet jönni azzal, hogy fel kell forralni meg ilyesmi, de én sem iszok klóros vizet, a "legnagyobb része elpárolog" feltevés meg számomra elég kevés, és ez nem változtat a tényen, hogy a régen híresen jó csapvizünk manapság már ihatatlan és hosszú távon garantáltan mérgező, túlklórozott vegyi anyag.

    Szóval felőlem igya aki akarja a klórt, én skippelem.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák