Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fpeter07

    veterán

    ...és hazatekertem Kistolmácson át kerülőben egy 30 km-t , ami elég megerőltető pihenten is, mert dombos terep rossz aszfalttal...

    Pihenten?! :D Ha ilyen magasztos céljaid vannak, outi helyett időfutam bringán kellene gondolkodnod. Sajnos (nem sajnos) az aszfalt még mindig nem köt le engem annyira, min a terepes út. Mellesleg könnyebb találni meredek erdészeti utakat, mint aszfaltozottakat.
    Az átlag tényleg nagyon jó, mást nem is lehetne írni rá. Egyszer hazafelé hátszélben kónuszon forgattam a kereket, lazán, semmi erőlködés nélkül. 35 km/h írt az óra. ^.^ Viszont odafelé 17-19 körüli tempóval döcögtem, ráadásul nem is kényelmesen. Sok energiába kerül legyőzni a menetszelet.

    A táplálkozásról/készülődésről szóló cikk nagyon érdekelni fog! Nem lehet eleget olvasni erről a témáról.

  • fpeter07

    veterán

    válasz szki #11 üzenetére

    Aszfalton valóban jól lehet haladni! Lövői bringaúton ma 25-40 között ingadozott a sebességem. (pihenhettem szélárnyékban is) A 40 kitekerése már nem volt kényelmes. Visszafelé pedig az enyhén fújó oldal szembeszél megtette a hatását. Kihívás volt tartani a 30 feletti sebességet. :)

    Mint ahogy az outizást, a mountain bike-ot sem a szint miatt szeretem. :N Mind a kettőnek meg van a maga sajátos hangulata. Mtb-vel tudok aszfalton menni, outival terepen elég nagy kompromisszumot kellene kötnöm. A cyclocross pedig megint egy más téma.

Új hozzászólás Aktív témák