Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szki

    őstag

    válasz fpeter07 #10 üzenetére

    Ebben az évben bicajon elértem, amit szerettem volna. Nincsenek komolyabb terveim már ennyi idősen. Illetve senior versenyeken nem sokára indulhatok, ha akarok :DDD Most a futás felé fordulok többet. Fekszik nekem a hosszú táv szerintem ott is, mert egyenletesen tudok erőt kifejteni tartósan.
    De azért jövő nyáron Nagyatádon váltóban indulok majd IronMan versenyen. Szfvár.-i haver úszik 3900 métert, én 180 km-t letekerek bicajon, míg a pécsi haver lefut egy maratont. Akkor majd egy jó bicajjal össz 5 óra szeretném letekerni a 180 km-t, mely 36 km/h-s átlagot jelentene. A legjobbak 40 km/h-val tekernek, és akár egyéniben, azaz előtte úsztak is...

    Amúgy azt mondják a nagyokosak, hogy a terepbicajozáshoz sok országúti edzés kell előtte. Szóval jó lenne Neked is országúton is tekeregni egyenletes terheléssel is. Nem kell drága versenybicaj hozzá, hisz az edzés a cél, és nem az időeredmény.
    Terepen is tekeregtem már többször montival. Pár hete 4x megmásztam egymásután zúzottköves terepen itt a legmeredekebb szőlőhegyet, és lett 550m szint rövid idő alatt. Engem nem ragadott meg a terepbicajozás.

    Ha szélben tekerek egy oda-visszát, akkor nem tudok olyan átlagot produkálni, mint szélcsendben.
    Amúgy egy 10 km-es oda-vissza úton 38,5 km/h a legjobb átlagom szélcsendben.

Új hozzászólás Aktív témák